Genel Sorularınız kategorisinde tarafından
Hafta sonu kız arkadaşımla birlikte kuşadasına gideceğim. Kalmak için evlilik cüzdanı sormayan ve ekonomik olan oteller konusunda yardımcı olabilir misiniz?

1 cevap

0 oy
tarafından
 
En İyi Cevap
Kuşadası’nda kalınacak ucuz ve evlilik cüzdanı istemeyen otelleri sıraladığımızda en başta kadınlar denizi diye bilinen bölgenin sonunda ki Martı otel gelmektedir. Bu otelin özelliği diğer otellerden uzak bir yerde bulunması nedeni ile o kalabalık, adım atılmayan plajlara değil daha sakin bir plaja sahip olmasıdır. Otel yarım pansiyon hizmet vermektedir. Kuşadası’nda kahvaltı tavsiyesi isterseniz otelin hemen yanında yer alan Pişi Kahvaltı Evi’nin kahvaltısını mutlaka denemelisiniz.  Sahibinin yaptığı pişiler gerçekten inanılmaz lezzetli.

Kuşadası her şey dahil ucuz otel arıyorsanız Kuşadası’na girerken hemen sağda yer alan Tusan Beach Resort Oteli görebilirsiniz. Bu otelin denizi gerçekten çok güzel, personeli son derece güler yüzlü.

Aynı lokasyonda Pine Bay otelde mevcut. Burayı ucuza getirmek istiyorsanız gitmeden bir gün önce direkt oteli arayarak rezervasyon yaptırmanız gerekmekte. Boş yer olması durumunda % 50 ye varan indirim yapıyorlar. Bu otel kuşadasının en güzel otellerinden biridir.

Son olarak Kuşadası Double Tree By Hilton’u tavsiye etmekteyiz. Bu otelin en büyük özelliği odanıza ait bir havuzunuz olması.  Odadan direkt havuzunuza girebilir oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz. Fiyatının ucuz olması için direkt Double Tree By Hilton’un kendi sitesinden rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Oda fiyatına ne yazık ki hiçbir şey dahi değil ancak otelin tam karşısında Migros onun yanında ise kocaman bir alanda bir sürü restaurant mevcut.

Şimdiden iyi tatiller dileriz.

İlgili sorular

1 cevap
1, Aralık, 2020 Teknoloji ve Yaşam kategorisinde Kafam Karıştı tarafından soruldu
1 cevap
2, Mayıs Genel Sorularınız kategorisinde Sorularım Var tarafından soruldu
1 cevap
1 cevap
21, Mart Genel Sorularınız kategorisinde Sorularım Var tarafından soruldu
1 cevap
Bulabilirim.com

Sorularınızı konusunda uzman kadromuz ve diğer kullanıcılarımızla çok kısa sürede cevaplıyoruz.

12,459 soru

12,560 cevap...