Akıllı Robot Süpürgeler kategorisinde tarafından
Irobot modelleri karşılaştırma videonuzda 976 modelinde oda oda bölümlendirme olmadığını söylemişsiniz. Bu özelliği olan farklı markalardan modeller önerebilirim demişsiniz ancak herhangi bir model paylaşmamışsınız. Bu konuda önerinizi merak ediyorum. Ben oda oda bölümlendirebilme özelliği olan haritalandırma yapıp kaydeden ve başımızı ağrıtmayacak bir model arıyorum önerileriniz nelerdir acaba teşekkür ederim.

1 cevap

0 oy
tarafından
 
En İyi Cevap
Merhaba,

Sanıyorum i7 bütçenizi aşıyor. Her platformda dile getirdiğim gibi akıllı robot süpürgelerde aranılacak en önemli özellik dayanıklı olması, kolay kolay bozulmaması; bozulduğunda ise sorunun kısa sürede halledilmesi yani sizin de belirttiğiniz gibi başınızın ağrımaması.

Daha düşük bütçeler için alternatif olarak Beko'nun yeni çıkarttığı modeli önerebilirim. Bekonun yeni modeli RS 8034 HM yi https://www.bulabilirim.com/913/beko-akilli-robot-supurge-rs-8034-hm-kullanici-yorumlari linkinden inceleyebilirsiniz.

Başka bir alternatif olarakta Sherman 360 s5 i inceleyebilirsiniz. (https://www.bulabilirim.com/122/shermanin-ithal-ettigi-360-akilli-robot-supurge-alinir-mi) Sherman 360 S5 te mop özelliği yok bilginiz olsun. Ancak mop özelliğine gerek var mı https://www.bulabilirim.com/45/akilli-robot-supurge-moplu-mu-mopsuz-mu-alinmali linkinde detaylı açıklama mevcut. Unutmayın ne kadar çok özellik gelirse cihazlar o kadar hassas oluyor. Bütçenizi tam belirtmemeniz nedeni ile 3.000 TL altında bu iki modeli öneriyorum.

İlgili sorular

1 cevap
16, Eylül Akıllı Robot Süpürgeler kategorisinde Rukiye tarafından soruldu
1 cevap
1 cevap
2 cevap
24, Mayıs Akıllı Robot Süpürgeler kategorisinde Canan tarafından soruldu
Bulabilirim.com

Sorularınızı konusunda uzman kadromuz ve diğer kullanıcılarımızla çok kısa sürede cevaplıyoruz.

12,459 soru

12,560 cevap...