Akıllı Robot Süpürgeler kategorisinde tarafından
Merhaba, iyi günler rahatsız ettiğim için özür dilerim kusura bakmayın. Ben akıllı robot süpürge almak istiyorum. Hem güzel süpürme hem de çok iyi silme yapmasını istiyorum. 10 cm koltuk altına girmesini ve kapasitesi fazla olan bir süpürge almak istiyorum. Önerdiğiniz bir robot süpürge var mı? Uygun fiyatlı olmasını tercih ederim ama istediğim özellikte bir robot süpürge var mı yardımcı olabilir misiniz? Hem süpüren hem silen robot süpürge tavsiyesinde bulunursanız sevinirim.

1 cevap

0 oy
tarafından
 
En İyi Cevap
Merhaba,

Öncelikle 10 cm sınırınız olması nedeni ile kamera navigasyonlu modelleri tercih etmek durumundasınız. Mop olayını gelirsek https://www.bulabilirim.com/45/akilli-robot-supurge-moplu-mu-mopsuz-mu-alinmali linkini incelerseniz moplu süpürgelerin çok iyi performans göstermediğini görebilirsiniz. Bu durumda illa mop olsun ben mopsuz süpürge istemiyorum derseniz Rabogil Luna 100 modelini tercih edebilirsiniz. Mop olmasa da olur derseniz de irobot i7 modelini tercih edebilirsiniz. Ancak irobot i7 nin de toz haznesi küçüktür. İrobot i7 + ı alın desem bu seferde maliyetiniz artacak  Sanıyorum sizi en mutlu edecek model Robogil Luna 100 modeli olacaktır.
tarafından
Çok teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim. Bu arada bütçenize göre ben Robogil Luna 100 modelini önerdim. Bütçeyi arttırmanız durumunda Robogil Luna 200 modeli çok ama çok daha iyi bir cihazdır. Robogil Luna 200 modelini de inceleyebilirsiniz. Robogil Luna 200 modeli 9.6 cm yüksekliğe sahiptir. Koltuklarınızın orta alanlarında çökme vs. yok ise Luna 200 modeli de koltuk altlarına rahatlıkla girip çıkabilecektir.
Bulabilirim.com

Sorularınızı konusunda uzman kadromuz ve diğer kullanıcılarımızla çok kısa sürede cevaplıyoruz.

11,133 soru

11,228 cevap...