Teknoloji ve Yaşam kategorisinde tarafından
Arkadaşlar küçük, ucuz ve kaliteli filtre kahve makinesi önerebilir misiniz? Özellikle termos bardaklı filtre kahve makinesi olursa çok sevinirim. Son olarak aroma ayarlı filtre kahve makinesi tavsiye ederseniz iyi olur.

1 cevap

0 oy
tarafından
 
En İyi Cevap

İstediğiniz özelliklerde önerebileceğimiz en iyi cihaz

Arzum AR3058 Brew'n Take Kişisel Filtre Kahve Makinesiimage


Öncelikle bu fiyata sadece bu kadar kaliteli bir termos bardak alırsınız. Arzum bildiğiniz bardağın yanında filtre kahve makinesi hediye etmiş :)

Boyutları ile yer kaplamıyor olması efsane. French press'e sürekli çuvalla para ödeyip çok kısa sürede kırılma derdinden kurtuluyorsunuz. Aynı zamanda french press olmadan filtre kahve yapımının keyfini çıkartıyorsunuz.

Plastik aksamı için çok kaliteli diyemeyeceğim ancak cihaz ödediğiniz paranın hakkını fazlası ile vererek en güzel filtre kahve nasıl yapılır sorunuza cevap veriyor.

Yazımızın başında söylediğimiz termos bardağa değinmeden geçemeyeceğim. Uzun süre sıcak tutan termos bardak önerisi verir misiniz diye sorarsanız yine bu bardağı önerirdim. O kadar kaliteli ve o kadar uzun süre sıcak tutuyor ki gerçekten şaşıracaksınız.

Arzum garantisine değinmeden incelemeyi bitirmek haksızlık olacaktır. Bildiğiniz gibi her marka ürünlerine 2 yıl garanti verirken Arzum sitelerine ürünü aldığınız faturanız ile kayıt olmanız durumunda +1 yıl ücretsiz ek garanti ile birlikte cihaza tam 4 yıl garanti vermekte.

Kısacası ufak olsun, kaliteli olsun ben sadece filtre kahve için kullanacağım derseniz alabileceğiniz en iyi fiyat/performans ürünü Arzum AR3058 dir.


İlgili sorular

1 cevap
25, Aralık, 2020 Teknoloji ve Yaşam kategorisinde Arı abi tarafından soruldu
1 cevap
24, Mayıs Teknoloji ve Yaşam kategorisinde Sorularım Var tarafından soruldu
1 cevap
1 cevap
3, Temmuz Teknoloji ve Yaşam kategorisinde Sorularım Var tarafından soruldu
Bulabilirim.com

Sorularınızı konusunda uzman kadromuz ve diğer kullanıcılarımızla çok kısa sürede cevaplıyoruz.

11,852 soru

11,945 cevap...