Kampanya ve indirimler kategorisinde tarafından
Araç kiralayacağım elinizde araç kiralama kampanya kodu var mı? Varsa paylaşırsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

1 cevap

+1 oy
tarafından
 
En İyi Cevap

image

Araç kiralama kampanya kodu

31 Aralık 2021 tarihine kadar Alamo ve Enterpise dan tüm araç kiralamalarda geçerli % 30 indirim kodunu paylaşacağım. Kodu isterseniz internet sayfası üzerinden isterseniz de ofislerden kullanabiliyorsunuz. Bu yönde hiçbir kısıt bulunmamaktadır. Araç kiralama kampanya kodu 1: 58161191 Araç kiralama kampanya kodu 2: 96033568 / Araç kiralama kodlarını siz kullanmadan başkası kullanabilir. Bu durumda kod geçersiz uyarısı alabilirsiniz. Böyle bir sorunda konu altına tekrar yazarsanız güncel kod varsa yine paylaşalım.

image

MOOV indirim kodu

Kampanya 1: 01 Ağustos 2021 tarihine kadar geçerli moov uygulaması üzerinden ilk defa araç kiralayacak kullanıcılar için % 10 indirim kodu: FB524AFD / Kodun Moov uygulamasında yer alan kupon kodu alanına girilmesi gerekmektedir. İndirim kodu tüm araç kiralamalarında geçerlidir. Not: % 10 indirim uygulanmaz ise Akbank Axess kredi kartı girerek tekrar deneyiniz.

Kampanya 2: Tarih belirtilmemiş kampanyada MOOV uygulaması üzerinden gerçekleştireceğiniz ilk araç kiralamanızda geçerli 50 TL indirim kodunuz HWF171DB dir.

image

Budget indirim kodu

31 Aralık 2021 tarihine kadar budget.com.tr internet adresinde günlük araç kiralamalarda geçerli %35 indirim kodu: 19544 / budget indirim kodu kullanma: Ödemenizi araç kiralayacağınız ofiste aracınızı alırken veya web üzerinden yapabilirsiniz. Kampanya kodunu aracını teslim alırken iletmen yeterlidir.

image

Moov indirim kampanyaları

31.12.2021 tarihine kadar ilk araç kiralamalarınızda kullanabileceğiniz moov mobil uygulamasında geçerli 50 TL indirim kodu SL69D9F6 dır. Paylaştığımız bu Moov indirim kodu sadece moov mobil uygulamada geçerlidir.

image

Moov indirim kodu nasıl kullanılır, moov indirim kodu nereye yazılır?

Moov indirim kuponu nasıl kullanılır: Moov mobil uygulamasında araç ödemesi yapacağınız alanda bulunan indirim kodu kullan alanına vermiş olduğumuz SL69D9F6 kodunu girerek uygula butonuna basmanız yeterlidir.


İlgili sorular

1 cevap
17, Ekim Kampanya ve indirimler kategorisinde Sorularım Var tarafından soruldu
1 cevap
27, Eylül Kampanya ve indirimler kategorisinde Sorularım Var tarafından soruldu
1 cevap
19, Eylül Kampanya ve indirimler kategorisinde Sorularım Var tarafından soruldu
1 cevap
12, Eylül Kampanya ve indirimler kategorisinde Sorularım Var tarafından soruldu
1 cevap
23, Ağustos Kampanya ve indirimler kategorisinde Sorularım Var tarafından soruldu
Bulabilirim.com

Sorularınızı konusunda uzman kadromuz ve diğer kullanıcılarımızla çok kısa sürede cevaplıyoruz.

12,827 soru

12,933 cevap...