Akıllı Robot Süpürgeler kategorisinde tarafından
Akıllı robot süpürge yan fırça dönmüyor. Sürekli fırça hatası veriyor. Çalıştırıyorum bir kaç saniye sonra durup fırça üzerinde yük var veya bir şey sıkışmış olabilir diye mesaj geliyor duruyor. Ne yaptıysam düzelmedi. Fırçasında da bir şey yok.

1 cevap

0 oy
tarafından
 
En İyi Cevap

Robot süpürge yan fırça dönmüyor?

Robot süpürge kullanıcılarının yan fırça dönmeme sorununa karşı yapabilecekleri çok kısıtlıdır zaten. Yan fırçasını yerinden tamamen sökün. Daha sonra robot süpürgenizi yan fırça olmadan çalıştırın. Robot süpürgeniz çalışırken yan fırçanın takılı olduğu yeri kontrol edin dönüyor mu? Dönüyorsa bu güzel haber. Yan fırçayı yerinden sökerek güzelce temizleyin muhtemelen çalışacaktır.

image

Robot süpürgeniz çalışırken yan fırçanın takılı olduğu yer dönmüyor ise zaten yapacak bir şeyiniz yok. Akıllı robot süpürgenizi teknik servise yönlendirmeniz gerekmektedir. 

Ancak robot süpürgenizin garantisi yoksa veya teknik servise ulaşamıyorsanız bir de yan fırçasız kullanmayı deneyin. Bakalım yan fırça takılı değilken aynı hatayı verecek mi? Robot süpürge yan fırça takılı değilken çalışıyor ise bu şekilde de kullanabileceğinizi unutmayın. Son olarak merakımdan soruyorum belirtmemişsiniz. Robot süpürgenizin markası xiaomi mi, roborack mı yoksa  başka bir marka mı?


İlgili sorular

1 cevap
19, Eylül Akıllı Robot Süpürgeler kategorisinde Sorularım Var tarafından soruldu
1 cevap
16, Eylül Akıllı Robot Süpürgeler kategorisinde Rukiye tarafından soruldu
1 cevap
1 cevap
Bulabilirim.com

Sorularınızı konusunda uzman kadromuz ve diğer kullanıcılarımızla çok kısa sürede cevaplıyoruz.

13,004 soru

13,110 cevap...