Akıllı Robot Süpürgeler kategorisinde tarafından
Merhaba. Evimiz 95metrekare 3+1. Mop özelliği çok düşünmüyorum robot süpürgede. Haritalama özelliği 3+1ev için gerekli midir illa. Yada 1+1evler için mi daha ideal.  Eşyalarımızın yüksekliği 11.5 cm 12 cm arası. Bütçemiz 2 bin lira civarı. Zorlarsak 3 bin 4 bin arası olabilir. Teknik servisi de önemli benim için. Türkiye garantili robot süpürge almak istiyorum. 2021 robot Süpürge tavsiyesi nedir? Robot süpürge alacaklara tavsiyeler nelerdir?

Merhaba. Evimiz 95metrekare 3+1. Türkiye garantili robot süpürge almak istiyorum. Teknik servisi de önemli benim için.  Hangi robot süpürgeyi tavsiye edersiniz.  Robot süpürgede Haritalama özelliğinin olmaması 1+1  küçük evler için mi daha ideal  Alabileceğim Maksimum limit 2bin civarı. zorlarsam 3bin 4 bin civarı da  olabilir.  Almışken iyisi olsun ömürlük olsun diye düşünüyorum . Çok kararsızım . Mobilya yüksekliği 11.5 cm 12 cm arası. 

1 cevap

+1 oy
tarafından
 
En İyi Cevap

Gün geçmiyor ki en güvendiğim markalar dahi beni hayal kırıklığına uğratmasın. Ne yazık ki en başta markasını tutturana kadar müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmalar bugün gelinen noktada nasıl olsa satıyorum bu saatten sonra müşteri memnuniyeti umurumda değil düşüncesine katılmış durumda. Bu nedenle 4.000 TL bandında size sherman 360 s7 pro veya Beko RS 8034 HM modelini  önerebilirim. Keşke imkanınız olsa da ömürlük irobot i7 alabilseniz. Şu an irobot i7 de 5.000 TL bandında ne yazık ki. Daha uygun fiyatlı cihazlardan hayır gelmeyeceğini düşünüyorum. İnanın bana hayatınıza sorun sokacağınıza almayın daha iyi.

Not : Mobilyalarınız oldukça yüksek. Bu durum sizin için çok iyi. Hemen hemen tüm model robot süpürgeler o yüksekliğin altına girebilmektedir.

tarafından
+1
teşekkür ederim.

İlgili sorular

1 cevap
1 cevap
19, Eylül Akıllı Robot Süpürgeler kategorisinde Sorularım Var tarafından soruldu
1 cevap
28, Ağustos Akıllı Robot Süpürgeler kategorisinde yagmur tarafından soruldu
1 cevap
Bulabilirim.com

Sorularınızı konusunda uzman kadromuz ve diğer kullanıcılarımızla çok kısa sürede cevaplıyoruz.

12,828 soru

12,934 cevap...