Genel Sorularınız kategorisinde tarafından

canım abur cubur istiyor, çok fena canım abur cubur çekti. Türkiyenin en sevilen abur cuburları, Türkiyenin en iyi abur cuburları hatta dünyanın en güzel abur cuburu hangileri :) Özellikle yeni çıkan abur cuburlar ve isimleri paylaşırsanız sevinirim. Ben her BİM'e gittiğimde derin bir araştırma yapıyorum ama son dönemde en yeni abur cuburlar gelmedi. bimdeki en iyi abur cuburları da bim abur cubur önerileri başlığı altında paylaşalım lütfen.

3 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Merhaba,

BİM hepimizin bildiği gibi değişik abur cuburlarıyla baya bir öne çıkmakta. BİM en güzel abur cuburlarını burada saymakla bitmez ancak bime yeni gelen abur cuburlardan bir tanesini paylaşmak isteriz. Hem lezzetli, hem farklı. BİM'de bu ara en sevdiğiniz abur cubur hangisi derseniz ilk 3 te yer alır. BİM abur cubur tavsiyeleri :

Yeni Nesil Çikolata Antepfıstıklı Ruby Çikolata

Çok hafif, güzel ve çok değişik bir lezzet.

İçindekiler : Beyaz Şeker, Kakao Yağı Tam Yağlı Süttozu, Antep Fıstığı (%12), Kakao Kitlesi, Emülgatör (Soya Lesitini), Asitlik Düzenleyici (Sitrik Asit) Vanilya Aroma Vericisi, Kako Kuru Maddesi Minimum %40.3

image


En değişik abur cuburlar, en sevilen abur cuburlar listemizde ise eski bir tanıdık var. Eti Canga kare çikolatasını çıkarttı. Eti Canga seviyorsanız bu lezzetinde müdavimi olacaksınız.

image

image

0 oy
tarafından

image

lotus biscoff crunchy yorumları:

Lotus biscoff crunchy bisküvi ezmesi efsane bir lezzet. Gerçekten bir oturuşta bir kavanoz yiyebiliyorsunuz. Ancak itiraf etmeliyim ki yıllardır böyle zararlı bir şey tüketmemiştim. İçeriğini aşağıda okursanız sanırım bana hak vereceksiniz. Son olarak firma bisküvi ezmesini kilosu 120 TL den satmakta.

Lotus biscoff crunchy nerede satılır?

lotus biscoff crunchy migros mağazalarında satılmaktadır.

lotus biscoff crunchy metro mağazalarında satılmaktadır.

lotus biscoff crunchy içindekiler nelerdir?

Karamelize bisküvi ezmesi olarak geçen üründe

% 65 karamelize bisküvi

Buğday unu, şeker, bitkisel yağ (palm yağı ve kanola yağı) şeker çözelticisi, kabartıcı (sodyum hidrojen karbonat), soya unu, tuz, tarçın)

Bitkisel yağ: kanola, şeker

Emülgatör: soya lesitin

Asit : Sitrik Asit

0 oy
tarafından

image

Lotus biscoff karamelize bisküvi yorumları

lotus biscoff crunchy gibi bu da ne yazık ki bağımlılık yapıyor. Nedensiz bir şekilde bitirmeden duramıyorsunuz. Ayrıca bugüne kadar yediğim en çıtır bisküvi olduğu gerçeğini de göz ardı edemeyeceğim :) Ürün Belçika da üretildiğinden olsa gerek Türkiye de gram altın fiyatında satılmakta.

Lotus biscoff karamelize bisküvi içindekiler

Yine lotus biscoff crunchy ta olduğu gibi içindekiler bölümünü incelediğimizde hayatın acı gerçekleri ile yüzleşmekteyiz. Bu bisküvi falan değil bildiğiniz zehir.

İçindekiler : Buğday unu ,şeker, bitkisel yağ (palm, kolza) şeker çözeltisi (su, şeker), kabartıcı (sodyum hidrojen karbonat), soya unu, tuz, tarçın

Lotus biscoff karamelize bisküvi kalori

100 gram için : Enerji (kj/kcal) : 2032/484

image

>> En iyi hazır dondurma çeşitleri ve isimlerini öğrenmek için TIKLAYIN

Bulabilirim.com

Sorularınızı konusunda uzman kadromuz ve diğer kullanıcılarımızla çok kısa sürede cevaplıyoruz.

11,550 soru

11,647 cevap...