Diğer Sağlık Sorularınız kategorisinde tarafından
hylexin göz kremi hakkında bilginiz var mı acaba? göz altı morlukları evde nasıl geçer?

1 cevap

+1 oy
tarafından
 
En İyi Cevap

Göz altı morluklar neden olur?

Göz altı morluklarını kapatmak için üretilen Hylexin gözlerinizin altında bulunan ve sizi yorgun, bitkin gösteren morluklardan kurtulmanızı sağlıyor. Birçok insan göz altlarındaki morlukların yorgunluk ve alerji gibi nedenlerden kaynaklandığını düşünmektedir. Ancak yapılan bilimsel araştırmalar göz altı morluklarının göz çukurlarındaki kılcal damarların içerisinde bulunan hemoglobinin oksidasyonuna bağlı olduğunu ortaya koymuştur.

Diğer bir ifade ile göz çukurundaki kılcal damarların kanı sızdırması sureti ile oksijenle karşılaşmasına yol açarlar. Bu sızıntı sonucu ortaya çıkan oksidasyon ise göz çevresinin mor hatta ve hatta siyah renge dönmesine sebep olmaktadır.

image

Göz altı morlukları nasıl geçer? Göz altı morluklarına ne iyi gelir doğal yöntemler nelerdir?

Bilimsel araştırmalar sonucunda Hylexin’in mucizevi içeriği sayesinde enzim aktivitesi ayarlanarak hemoglobin degradasyonunu düşürdüğü kanıtlanmıştır. Süreç sonunda mor renge sahip göz altları normal ten rengine dönmeye başlamıştır. Ayrıca Hylexin’in kılcal damarları güçlendirici özelliği sayesinde bu bölgeye saldıran hemoglobin sızıntısını azalttığı hatta durdurduğu gözlemlenmiştir.

hylexin göz altı morluk kremi yorumları

Göz altı morluklarına sahip kadınların klinik deneyler sonunda yüzde 72’sinden fazlasında göz altı morluklarının azaldığı gözlemlenmiştir. 

Hylexin göz altı morluk kremi nerede satılır?

Hylexin göz altı morluk kremi eczanelerde satılmaktadır.

Hylexin göz altı morluk kremi nasıl kullanılır?

Hylexin göz altı morluk kremini temiz ve kuru cilde günde 2 defa az miktarda, hafif dairesel hareketlerle kullanınız.  24 saat içerisinde kesinlikle 3 defadan fazla kullanmayınız.

Hylexin göz altı morluk kremi ne zaman etki eder?

Hylexin göz altı morluk kremi kullanan kişilerde otuz gün içinde belirgin bir iyileşme görülmektedir.

Bulabilirim.com

Sorularınızı konusunda uzman kadromuz ve diğer kullanıcılarımızla çok kısa sürede cevaplıyoruz.

12877 soru

12969 cevap...