Gastronomi ve Mutfak Sanatları kategorisinde tarafından
Merhaba,

Ben sucuğu çok seviyorum ancak marketlerde satılan sucuklar bana çok tatsız tuzsuz geliyor. Kasap sucuk siparişi verebileceğim bir yer önerebilir misiniz? Yani sizce türkiyenin en iyi kasap sucuğu markası hangisidir? en güzel sucuk markası, en iyi sucuk markası önerinizi bekliyorum.

1 cevap

+1 oy
tarafından
 
En İyi Cevap

Merhaba,

Damak tadı bildiğiniz gibi kişiden kişiye göre değişmekte. Ancak bende sizin gibi market sucuklarını çok sevmeyen biriyim. Size kasap sucuk nereden alınır sorusu için 2 öneri verebilirim.

Bu önerilerden ilki Uyar Kasap Manisa Salihli Sucukları. Gerçekten bu sucuğu tüketen birinin başka bir sucuktan keyif alabileceğini sanmıyorum. Gerek baharatı, gerekse yağı inanılmaz. Ne zaman alsak sabah tavada sucuk ve sucuklu yumurta ile başlıyoruz öğlen sucuklu tost ile devam ederek akşam sucuklu kuru fasulye ile final yapıyoruz :) Uyar Kasap Manisa Salihli Sucuklarından sipariş vermek için 506 677 54 15 numaralı telefondan destek alabilirsiniz.

image

İkinci önerim ise Ali Kasap Ege Tire Sucukları. Uyar kasap bulamadığım zamanlarda Ali Kasap Ege Tire sucuğu almaktayız. Ali Kasap Ege Tire sucuğunu bulamaz isek sucuk tüketmiyoruz :) Ali Kasap Ege Tire sucuğu siparişi vermek için 0 530 238 45 74 numaralı telefondan destek alabilirsiniz.

Bu iki sucuk markasını çok seveceğinizi düşünüyorum. Şimdiden afiyet olsun.


İlgili sorular

1 cevap
1 cevap
1 cevap
31, Mayıs Gastronomi ve Mutfak Sanatları kategorisinde Sorularım Var tarafından soruldu
1 cevap
20, Mayıs Gastronomi ve Mutfak Sanatları kategorisinde Sorularım Var tarafından soruldu
Bulabilirim.com

Sorularınızı konusunda uzman kadromuz ve diğer kullanıcılarımızla çok kısa sürede cevaplıyoruz.

12,463 soru

12,564 cevap...