Gastronomi ve Mutfak Sanatları kategorisinde tarafından
Evime bal almak istiyorum ancak hem fiyatları çok yüksek hem de güvenemiyorum. En iyi bal nereden alınır? En iyi çam balı nereden alınır, en iyi kestane balı nereden alınır ayrı ayrı bilgi verirseniz çok sevinirim.

1 cevap

0 oy
tarafından
 
En İyi Cevap

Günümüzde artık köylerden alınan ballara dahi güvenemiyor insan. Çünkü bir işin ucunda para kazanmak var ise insanoğlunun neler yapabileceğini ne yazık ki gördük. Bu nedenle ben yıllardır bildiğimiz ve güvendiğimiz Balparmak markasını önereceğim size. Özellikle alttaki resimde bulunan Balparmak Yüksek Yayla Çiçek Balı Özel Seçim balını tüketiyorum. Bildiğiniz gibi bal ne kadar yüksekten toplanır ise o kadar değerlidir. Bunun nedeni kirli havadan uzakta, tertemiz havada toplanıyor olmasıdır. Özel seçim bak ortalama 1500 rakımdan toplanılan baldır.

image

Fiyatları pahalı derseniz ucuza bal nasıl alınır onun yolunu gösterebilirim :) Öncelikle balparmak.com.tr internet sitesine girerek üye olun. Üye olduğunuz anca size % 15 indirim kodu gelecek. Ürün zaten şu an % 20 indirim ile 134.90 TL ye satılmakta. Ayrıca 200 TL alışverişe 25 TL indirim de yapılıyor. Dolayısı ile 3 kilo 400 gram özel seçim balı 214 TL ye yani kilosu 63 TL ye geliyor. Bir de kredi kartı kampanyası denk getirdiniz mi özel seçim güvenilir balı çok çok ucuza satın almış oluyorsunuz. Aynı işlemleri çam balı ve kestane balı içinde gerçekleştirebilirsiniz. Şimdiden afiyet olsun.


İlgili sorular

1 cevap
1 cevap
20, Mayıs Gastronomi ve Mutfak Sanatları kategorisinde Sorularım Var tarafından soruldu
1 cevap
2 cevap
Bulabilirim.com

Sorularınızı konusunda uzman kadromuz ve diğer kullanıcılarımızla çok kısa sürede cevaplıyoruz.

12,834 soru

12,940 cevap...