Teknoloji ve Yaşam kategorisinde tarafından
Amazon prime video aplikasyonunu yani uygulamasını televizyonumdan açmaya kalktığımda internet connectivity problem yazısı çıkıyor ve amazon prime video açılmıyor. Ne yaptıysam amazon prime uygulama açılmıyor. Sorun nedir acaba?

Hata mesajını tam olarak paylaşıyorum. Bu arada televizyonumun markası Samsung

Internet Connectivity Problem. There’s an Internet Connection Problem. Check the device’s Internet settings, data cables, or try resetting your router. Also turning your device off, and then back on might fix the problem. Further assistance, Please contact the Amazon Customer Service at amazon.com/videohelp

1 cevap

0 oy
tarafından
 
En İyi Cevap

image

Amazon prime video internet connectivity problemi çözümü, Samsung tv prime video açılmıyor?

Samsung marka televizyonun son modellerinde ne yazık ki amazon prime açılmıyor, amazon prime tv de açılmıyor sorunu ile karşılaşılmakta. Sorunun temel nedeni amazon prime video uygulamasının Türkçe dil dosyasına ulaşamıyor olması. Sorunun Samsung ve Amazon farkında. Yaptığım görüşmede en kısa sürede sorunu düzeltmek için çalıştıklarını ilettiler. Ancak bu güncelleme gelene kadar amazon video uygulamasını kullanamayacaksınız anlamına gelmiyor. Geçici bir çözüm olarak televizyonunuzdaki tüm uygulamaları kapadıktan sonra menüye giriş yaparak ayarlar > genel  > sitem yöneticisi > dil seçeneğinden ingilizceyi seçerek tekrar deneyin. Amazon prime televizyonda açılmıyor sorununuzun çözüldüğünü göreceksiniz. Hazır amazon prime videoyu açmışken Amazon'un kendi yapımı olan Yarının Savaşı (The Tomorrow War) filmini de izlemeyi ihmal etmeyin. Çok mu güzel? Değil ama yoklukta her türlü gidiyor :)


İlgili sorular

1 cevap
2, Temmuz, 2021 Teknoloji ve Yaşam kategorisinde Sorularım Var tarafından soruldu
1 cevap
5, Mart, 2021 Teknoloji ve Yaşam kategorisinde Sorularım Var tarafından soruldu
1 cevap
17, Temmuz, 2021 Teknoloji ve Yaşam kategorisinde Sorularım Var tarafından soruldu
1 cevap
2, Temmuz, 2021 Teknoloji ve Yaşam kategorisinde Sorularım Var tarafından soruldu
1 cevap
27, Haziran, 2021 Teknoloji ve Yaşam kategorisinde Sorularım Var tarafından soruldu
Bulabilirim.com

Sorularınızı konusunda uzman kadromuz ve diğer kullanıcılarımızla çok kısa sürede cevaplıyoruz.

14,925 soru

15,083 cevap...