Akıllı Robot Süpürgeler kategorisinde tarafından
Merhaba akıllı robot süpürge seçimi yaparken 3 marka arasında kaldım. 3 markanında fiyatları birbirlerine çok yakın 2700 TL ile 3000 TL arası.
  • Kyvol cybovac e31
  • wiami fx7
  • honor choice clenear r1
sizce bu 3 üründen hangisini seçmeliyim?

1 cevap

0 oy
tarafından
 
En İyi Cevap

Öncelikle sizden ricam https://www.bulabilirim.com/26/akilli-robot-supurge-alirken-nelere-dikkat-edilmeli linkindeki konuya bir göz atmanız. Öneri istediğiniz markalar sorun çıkarttığında ne yazık ki sizi mutlu edebilecek bir destek alabileceğinize inanmıyorum. Bu nedenle bu 3 marka arasından hiçbiri diyorum. Bütçeniz çok ama çok kısıtlı olması nedeni ile size önerebileceğim bir robot süpürge ne yazık ki yok. Bu tarz ürünler alacağınıza hiç almamanız daha iyi. Çünkü bu ürünlerin amacı hayatınızı kolaylaştırmak. Hayatınıza yeni sorunlar katmak değil. Eviniz ufaksa uygun fiyatlı ürünler önerebilirim ancak büyük ise bu fiyatlara ne yazık ki bir önerim bulunmuyor. En kötü dediğim cihazlar dahi 4000 TL üzerine çıkmış durumda. Bu fiyatları akıl ve mantık almaz. Size tavsiyem satıcısı amazon.com.tr olan ürünlere amazan.com.tr üzerinden bir göz atmanız. En azından amazon 2 yıl boyunca sattığı ürünün arkasında öyle ya da böyle durmakta.

Son olarak bulabildiğim alınabilir dediğim en ucuz akıllı robot süpürge Sherman'ın 360 s7 modelidir. İsterseniz bir inceleyin.

Bulabilirim.com Akıllı Robot Süpürge Destek Ekibiİlgili sorular

1 cevap
19, Nisan Akıllı Robot Süpürgeler kategorisinde ayşe tarafından soruldu
1 cevap
1 cevap
26, Mart Akıllı Robot Süpürgeler kategorisinde indecisive tarafından soruldu
1 cevap
Bulabilirim.com

Sorularınızı konusunda uzman kadromuz ve diğer kullanıcılarımızla çok kısa sürede cevaplıyoruz.

14,805 soru

14,955 cevap...