Akıllı Robot Süpürgeler kategorisinde tarafından
Akıllı robot süpürge almak istiyorum ancak merak ettiğim bir konu var. Akıllı robot süpürgeler kaç yıl kullanılabiliyor yani aldıktan kaç yıl sonra yenisini almam gerekiyor? Akıllı robot süpürge ömrü ne kadar?

1 cevap

+1 oy
tarafından
 
En İyi Cevap

image

Akıllı robot süpürge kullanım ömrü ne kadar?

Akıllı robot süpürgenizin doğru satıcıdan, doğru bir marka ve model tercihi yaparak aldıysanız 10 ile 15 yıl kadar rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Neden doğru satıcı dedik? Çünkü bozulduğunda ve yedek parça temini ihtiyacınızda bu uzun süreçte distribütör firma çok önem taşımakta.

image

Bir diğer konuda seçtiğiniz marka ve model demiştik. İlk seçim yaparken tercihinizi sağlam bir modelden yana yaptıysanız bu seçiminde süreçte büyük etkisi olacaktır. Her zaman söylediğimiz bir konuyu tekrar hatırlatmakta fayda var. Tüm elektronik cihazlarda olduğu gibi ne kadar çok özellikli cihaz alırsanız o kadar sorun yaşama ihtimaliniz artacaktır. Örnek vermek gerekirse son dönem sayıları artış gösteren otonom akıllı süpürgelerde bir değil iki farklı cihaz almaktasınız. Dolayısı ile iki cihazın bozulma ihtimali bir cihazın bozulma ihtimaline göre daha yüksektir. Yine aynı şekilde mop özelliği olan bir akıllı robot süpürgenin sadece süpüren bir modele göre sorun çıkartma ihtimali daha yüksektir. Akıllı robot süpürgeniz ne kadar az sorun çıkartırsa kullanım ömrünüzde o kadar uzun olacaktır. Sonuçta hepimizde olduğu gibi sürekli sorun çıkartan bir cihaz için kafamızda oluşan düşünce artık değiştirme zamanı geldi olacaktır. Akıllı robot süpürgelerinizin batarya ömrü hakkında detaylı bilgi almak isterseniz https://www.bulabilirim.com/938/akilli-robot-supurge-batarya-omru-ne-kadar linkini ziyaret edebilirsiniz.


Bulabilirim.com

Sorularınızı konusunda uzman kadromuz ve diğer kullanıcılarımızla çok kısa sürede cevaplıyoruz.

13,004 soru

13,110 cevap...