Akıllı Robot Süpürgeler kategorisinde tarafından
Akılı robot süpürge çekiş gücü, akıllı robot süpürge çekim gücü karşılaştırma yapmanız mümkün müdür? Robot süpürgede emiş gücü kaç olmalı? Robot süpürgede pa ne demek?

1 cevap

+1 oy
tarafından
 
En İyi Cevap

image

Robot süpürgede emiş gücü kaç olmalı? Robot süpürgede pa ne demek?

Akıllı robot süpürgelerde vakum etkisini motor sağlar. Toz toplamak için akıllı robot süpürgenin tasarımı ile yüksek emiş gücü ana iki öğedir. Akıllı robot süpürge emiş gücü karşılaştırması yapılırken genel yanlış sadece motor gücüne bakmaktır. Motor gücünden ziyade emiş gücüne bakmak gerekir. Akıllı robot süpürge emiş gücü önemli mi? Emiş gücü tabi ki önemlidir ancak tek kriter değildir. (Akıllı robot süpürge emiş gücü kaç olmalı, akıllı robot süpürge emiş gücü ne olmalı sorunuzun yanıtı ise emiş gücünün minimum 2.000 Pa nın altında olmaması tavsiye edilir.) Motor gücü motorun ne kadar verimli çalıştığına bağlı olarak üretilen vakum gücünü etkiler. Ancak esas olan akıllı robot süpürgelerin işini yapmasını sağlayan emiş gücüdür. Yani çok düşük motor gücü ile yüksek emiş gücünü üretmek mümkün değildir. Ancak yüksek motor gücüde her zaman yüksek emiş gücü anlamına gelmez. Akıllı robot süpürgelerin tasarımları hava akışını olabildiğince rahat sağlayacak şekilde yapılmış olmalıdır. Akıllı robot süpürgelerde temizlikte en önemli faktörlerden biri alt fırça sistemleridir. Özet olarak akıllı robot süpürge seçimi yaparken bütün faktörleri değerlendirmelisiniz.

Akıllı robot süpürge seçimi hakkında daha detaylı bilgi almak için https://www.bulabilirim.com/26/akilli-robot-supurge-alirken-nelere-dikkat-edilmeli linkini inceleyebilirsiniz.


İlgili sorular

1 cevap
1 cevap
2 cevap
24, Mayıs Akıllı Robot Süpürgeler kategorisinde Canan tarafından soruldu
1 cevap
Bulabilirim.com

Sorularınızı konusunda uzman kadromuz ve diğer kullanıcılarımızla çok kısa sürede cevaplıyoruz.

12,463 soru

12,564 cevap...