Teknoloji ve Yaşam kategorisinde tarafından
Malum yaz mevsimi geldi. Evim için dayanıklı, kolay bozulmayacak kısacası kaliteli bir vantilatör almak istiyorum. En kaliteli vantilatör markası olarak fakir markasını duydum. En son çıkarmış olduğu fakir tvl 100 sr uzaktan kumandalı kule tipi vantilatör yorum yapmanız mümkün müdür? fakir tvl 100 sr inceleme yapıp paylaşırsanız çok mutlu olurum.

1 cevap

0 oy
tarafından
 
En İyi Cevap

Fakir tvl 100 kule tipi vantilatör yorum, Fakir tvl 100 sr yorum

Öncelikle fakir tvl 100 ile tvl 100 sr fark nedir onu açıklayalım.

image

İki modelden tvl 100 sr olan model dijital ve uzaktan kumandalı model olup tvl 100 modeli ise mekanik olan modeldir. Fakir TVL 100 serisine TVL 90 modelinin gelişmişi denilebilir. TVL 100 serisinde TVL 90 serisine göre % 10 daha fazla hava akışı mevcut. Bu durum tabi ki daha fazla elektrik tüketimini de yanında getiriyor. Görüntü olarak yine TVL 90 serisine göre çok daha modern bir çizgi yakalanmış.

image

Her iki modelinde malzeme kalitesi üst düzeydir. En düşük modda dahi oldukça etkili rüzgar sağlıyorlar. Hele ki en yüksek seviyede kullanımda cihazlar fırtına etkisi yaratıyor diyebiliriz. Ancak TVL 90 serilerinde olan ses sorunu TVL 100 serilerinde de aynen devam etmekte. En düşük seviyede dahi çalıştırsanız oldukça yüksek bir ses çıkarmaktalar. Bu kadar kaliteli, bu kadar cihaz üretip tüm modellerinde mevcut olan ses sorununa çözüm üretmemek anlaşılır gibi değil. Kısaca Fakir TVL 100 serisini, TVL 90 serilerinde olduğu gibi ses ile ilgili sorununuz yok ise, ses beni asla rahatsız etmez derseniz gözünüz kapalı satın alabilirsiniz. Ancak sese duyarlı biriyseniz Fakir markasının bu serileri size göre değil.


İlgili sorular

Bulabilirim.com

Sorularınızı konusunda uzman kadromuz ve diğer kullanıcılarımızla çok kısa sürede cevaplıyoruz.

12,967 soru

13,073 cevap...