Evdeki Sorunlara Pratik Çözümler kategorisinde tarafından
Merhaba banyoma termostatik banyo bataryası almak istiyorum. Marka ve model öneriniz olabilir mi acaba? Bütçe sınırım yok. Şık gözükmesi ve kaliteli olmasını istiyorum. Kısacası en iyi termostatik banyo bataryası hangisi?

1 cevap

0 oy
tarafından
 
En İyi Cevap

Merhaba,

Termostatik banyo bataryaları gerçekten çok büyük kolaylık. Ani su sıcaklık değişimleri sonucu huzurunuz kaçmazken aynı zamanda hem kendiniz hem de çocuklarınız için bir güvenlik önlemidir. Düşünsenize çocuğunuz banyo yaparken Allah korusun suyun ısısının bir anda arttığını. Ben marka olarak ECA markasına çok güveniyorum. Model olarak ECA Termostatik Banyo Bataryası 102102340 diye geçiyor. Altta bulunan resimde modeli inceleyebilirsiniz.

image

Termostatik banyo bataryaları her ne kadar büyük bir güvenlik önlemi olsa da aynı zamanda büyük bir rahatlıktır. Ne demek istediğimi düş keyfinizi su ayarlama ile kaçırmadığınız zaman anlayacaksınız. Yine bir sorunuz olur ise konu altında sorabilirsiniz.

Son olarak ECA firması bu ürün için ücretsiz montaj hizmeti veröekte. Dolayısı ile  montaj için ekstra bir ödeme yapmak zorunda kalmıyoersunuz.


İlgili sorular

1 cevap
1 cevap
1 cevap
1 cevap
Bulabilirim.com

Sorularınızı konusunda uzman kadromuz ve diğer kullanıcılarımızla çok kısa sürede cevaplıyoruz.

12,827 soru

12,933 cevap...