Genel Sorularınız kategorisinde tarafından
Sevdiğim bir insanın doğum günü ve onunla uzaktayız. Sanaldan doğum günü kutlama fikirleri verebilir misiniz? Sanal arkadaşa doğum günü hediyesi ne vereblirim?

1 cevap

0 oy
tarafından
 
En İyi Cevap

image

Sanal arkadaşa doğum günü hediyesi?

Sevdiğiniz insanın doğum gününü sanal ortamda kutlayabilmeniz için 5 değişik fikri sizlerle paylaştık.

1 . Video hazırlayabilir ya da hazırlatabilirsiniz.

Günümüzde oldukça basit video hazırlama programları mevcut. Kolaylıkla resimlerinizden bir kolaj yapabilir ve müzik ekleyebilirsiniz. Hatta bir metin hazırlayarak her kelimesini farklı farklı sevdiği insanlara söyletip bu videoları birleştirebilirsiniz. Ortaya harika bir video çıkıyor emin olabilirsiniz.

2. E-Kart Gönderin

Eskiden çok kullanılmakta olan ancak günümüzde unutulan E-kart sistemlerinden ekart gönderebilir hatta ekarta müzik dahi ekleyebilirsiniz.

3. Konferans görüşme

Sevdiğiniz insanlar ile konferans görüşme yaparak bağlanabilirsiniz. Bir anda karşısında sevdiği insanların hepsini görünce mutlu olacaktır. Bu mutlu gününde görmek istediği kim var ise hepsine haber verip konferans görüştürme oluşturup en son olarak onu konferansa ekleyebilirsiniz. Emin olun çok şaşıracak ve mutlu olacaktır.

4. İnternet sitesi hazırlayın ya da hazırlatın

İnternet sitesi sadece ona ait olabileceğim gibi ikinizin ortak bir sitesi de olabilir. Hem bu sayede beraber geçirdiğiniz zaman da artacaktır.

5. Kameraları açarak beraber bir aktivite yapabilirsiniz.

Son olarak bu özel günde kameralarınızı açıp beraber pasta vb. şeyler veya aklınıza gelen başka aktiviteler yapabilirsiniz.

image


İlgili sorular

Bulabilirim.com

Sorularınızı konusunda uzman kadromuz ve diğer kullanıcılarımızla çok kısa sürede cevaplıyoruz.

12,886 soru

12,992 cevap...