Akıllı Robot Süpürgeler kategorisinde tarafından
Roborock S5 MAX akıllı robot süpürge reset atma, resetleme nasıl yapılır? Akıllı robot süpürge wifi bağlanmıyor, robot süpürge internete bağlanmıyor? Sorunları hakkında destek alabilir miyim?

1 cevap

0 oy
tarafından
 
En İyi Cevap
Akıllı robot süpürgenizn Roborock S5 Max wifi bağlanmıyor sorununuzun yani internete, modeme bağlanmamasının en büyük sebeplerinden biri modeminizin 2.4 Ghz dışında başka bir ayarda olması. Robot süpürgeler sadece 2.4 Ghz de çalışır.

Bu ayarı yapmanıza rağmen hala düzelmedi ise robot süpürgenizi fabrika ayarlarına döndürebilirsiniz. Bunun için öncelikle Home tuşuna 3 saniyeden fazla basılı tutun. (Ev resmi olan tuş, docka dön komutu verdiğiniz tuş) Daha sonra tuşu basmayı bırakmadan toz kapağının altında bulunan (wifi ledinin yanında) sıfırlama düğmesini (reset tuşu) tıklatın. Bunun için kürdan veya benzeri ince bir şey kullanabilirsiniz. (iğne olmasın, çok sivri olması nedeni ile zarar verebilir) Sesli uyarıyı duyana ve güç ışığı yanıp sönmeye başlayana kadar home tuşuna basılı tutun. Buraya kadar sorunsuz geldiyseniz 4 - 5 dakika cihazın kendisini sıfırlamasını beklemeniz gerekiyor. Bu işlem sonrasında kaydetmiş olduğunuz haritalar, wifi ağı ve temizlik geçmişi gibi tüm verileriniz silinecektir.

İlgili sorular

Bulabilirim.com

Sorularınızı konusunda uzman kadromuz ve diğer kullanıcılarımızla çok kısa sürede cevaplıyoruz.

12871 soru

12963 cevap...