Akıllı Robot Süpürgeler kategorisinde tarafından
Robot süpürge alacağım ancak hangi marka akıllı robot süpürgeyi önerirsiniz?

1 cevap

0 oy
tarafından
 
En İyi Cevap

İlla marka belirterek akıllı robot süpürge tavsiyesi isterseniz özellikle müşteri desteği ön planda olan bu beş markayı / firma aklımıza gelmekte. Bu firmalar dışında işini iyi yapan firmalar elbette mevcuttur. Ancak burada aklımıza ilk gelen beş firmayı yazdık. Sizlerde konu altında memnun kaldığınız firmaları paylaşırsanız listemizi daha da arttırma fırsatı yakalamış oluruz.

i-robot
Robogil
Sherman
Beko

İlla kafanızda başka bir marka var ve onu almak istiyorsanız Amazon'un kendi sattığı ve garantisini kendi sağladığı süpürgeleri almanız sizi bir nebze daha fazla koruyacaktır.

Neden robot süpürge her ithalatçıdan alınmaz?

Bir kullanıcının deneyimini aynen aktarıyorum.

"Alacak arkadaşlar ben yandım sizde yanmayın onca parayı çöpe atmış olacaksınız başka marka ve satıcılardan alim yapın. Aldıktan sonra asla muhattap bulamıyorsunuz. Ürün hatalı geldi her yere kendini vurdu yalnızca 2 defa deneme amaçlı satıcı yönlendirmesiyle çalıştırdım fakat aynı yerde defalarca gidip geliyor. Harita kaydetmiyor yani wifi bağlantısı hiç bir ise yaramıyor. sensörlü olmasına rağmen deneme amaçlı çalıştırdığımda kendini küt diye koltuk ayaklarına defalarca vurdu buna bağlı olarak yüzeysel çizikleri oluştu yanı benimle hiç bir ilgisi olmayan. Satıcı böyle sorunlar olabiliyor gönderin dedi. Şimdi ikinci satışa uygun olmadığı için iadeyi reddetti çizik oluşmasaydı hatalı ürünü başkasına da mi satacaktınız. O halde bana gönderdiğiniz üründe ikinci el bir urun müdür? yetkili servisleri zaten kendilerine ait asla hatalı üründür raporu çıkmıyor anlayacağınız. o halde iadeyi unutun. sakın ama sakın almayın. asla tavsiye etmiyorum. umarım bu mesajlarım çok kişiyi aydınlatır. İlk defa bir eticaret sitesinde böyle bir şey yaşadım ama bu iş mahkemeye kadar gidecek. Ürün fiyatının iki katını avukata dahi versem. maddi manevî davaları açmaya hazırlanıyorum. Siz siz olun uzak durun. ben yıllardır bu e ticaret sitesinin müşterisiyim 3 yıldır elit üyeyim ilk defa böyle bir yorum yapmak zorunda kalıyorum inanın çok üzgünüm. Çoluğumun çocuğumun rızkı resmen çöp oldu."


İlgili Konular :

İlgili sorular

1 cevap
27, Nisan Akıllı Robot Süpürgeler kategorisinde Dry tarafından soruldu
1 cevap
30, Mart Akıllı Robot Süpürgeler kategorisinde Sorularım Var tarafından soruldu
1 cevap
1 cevap
Bulabilirim.com

Sorularınızı konusunda uzman kadromuz ve diğer kullanıcılarımızla çok kısa sürede cevaplıyoruz.

11,852 soru

11,945 cevap...