Sorularınız en kısa sürede konusunda uzman ekibimiz tarafından yanıtlanmaktadır.
Akıllı Robot Süpürgeler kategorisinde tarafından
Robot süpürge alacağım ancak hangi marka akıllı robot süpürgeyi önerirsiniz?

1 cevap

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş
 
En İyi Cevap

İlla marka belirterek akıllı robot süpürge tavsiyesi isterseniz özellikle müşteri desteği ön planda olan bu dört markayı / firmayı öneririz.

i-robot
Robogil
Sherman
Ekay Online


Son olarak Amazon bazı robot süpürgeleri kendi getirterek satmaya başladı. Garantisi Amazon'un kendisi olan süpürgeleri de güvenle alabilirsiniz.

Neden robot süpürge her ithalatçıdan alınmaz?

Bir kullanıcının deneyimini aynen aktarıyorum.


"Alacak arkadaşlar ben yandım sizde yanmayın onca parayı çöpe atmış olacaksınız başka marka ve satıcılardan alim yapın. Aldıktan sonra asla muhattap bulamıyorsunuz. Ürün hatalı geldi her yere kendini vurdu yalnızca 2 defa deneme amaçlı satıcı yönlendirmesiyle çalıştırdım fakat aynı yerde defalarca gidip geliyor. Harita kaydetmiyor yani wifi bağlantısı hiç bir ise yaramıyor. sensörlü olmasına rağmen deneme amaçlı çalıştırdığımda kendini küt diye koltuk ayaklarına defalarca vurdu buna bağlı olarak yüzeysel çizikleri oluştu yanı benimle hicbir ilgisi olmayan. Satici böyle sorunlar olabiliyor gönderin dedi. Şimdi ikinci satışa uygun olmadığı için iadeyi reddetti çizik oluşmasaydı hatalı ürünü baskasınada mi satacaktınız. O halde bana gönderdiğiniz üründe ikinci el bir urun müdür? yetkili servisleri zaten kendilerine ait asla hatalı üründür raporu çıkmıyor anlıyacağınız. o halde iadeyi unutun. sakın ama sakın almayın. asla tavsiye etmiyorum. umarım bu mesajlarım çok kişiyi aydınlatır. İlk defa trendyolda böyle bir şey yaşadım.ama bu iş mahkemeye kadar gidicek. Ürün fiyatının iki katını avukata dahi versem. maddi manevî davaları açmaya hazırlanıyorum. Siz siz olun uzak durun. ben yıllardır trendyol müşterisiyim 3 yıldır elit üyeyim ilk defa böyle bir yorum yapmak zorunda kalıyorum inanın çok üzgünüm. Çoluğumun çocuğumun rızkı resmen çöp oldu."


İlgili Konular :

İlgili sorular

1 cevap
25, Kasım, 2020 Genel Sorularınız kategorisinde Kafam Karıştı tarafından soruldu
1 cevap
6, Aralık, 2020 Genel Sorularınız kategorisinde Kafam Karıştı tarafından soruldu
1 cevap
27, Aralık, 2020 Akıllı Robot Süpürgeler kategorisinde Sorularım Var tarafından soruldu
Bulabilirim.com

Sorularınızı konusunda uzman kadromuz ve diğer kullanıcılarımızla çok kısa sürede cevaplıyoruz.

245 soru

313 cevap


...