Akıllı Robot Süpürgeler kategorisinde tarafından

Akıllı robot süpürge moplu mu yoksa mopsuz mu alınmalı? Akıllı robot süpürge mop nasıl kullanılır? Robot süpürge nasıl siliyor?

Akıllı robot süpürgeler yerleri nasıl siliyor?

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
 
En İyi Cevap

image

Öncelikle mop özelliğinin dezavantajlarından bahsedelim.

1 - Hayatınız kolaylaşsın diye aldığınız robot süpürgenin mop özelliğini kullanacaksanız her mop yapmadan önce evdeki tüm halıları tek tek kaldırmanız gerekmekte. İnanın belki ilk bir iki seferde gözünüze batmıyor ancak sonrasında işkence halini alıyor.

2 - El kadar bezi size versem desem ki sadece su ile tüm evin yerlerini sil pırıl pırıl yap bana deli misin diye sorarsınız. O zaman bu makinanın nasıl temizlemesini bekliyorsunuz? (bu madde yeni çıkan Ecovacs Deebot N9+ modeli için geçerli değildir. Ecovacs Deebot N9+ modeli gerçek anlamda yerleri temizlemekte ve kirli su değişimini sürekli olarak kendi yapmaktadır. Dolayısı ile şu anda yerleri gerçekten mop yapan tek süpürge Ecovacs Deebot N9+ modelidir. Ecovacs Deebot N9+ hakkında daha detaylı bilgiyi https://www.bulabilirim.com/82/yeni-cikan-akilli-robot-supurge-modellerinde-yenilikler-nelerdir linkinden edinebilirsiniz.

3 - Bu makinalar zaten çok hassas cihazlar. Gözünüzün içerisine bakarak ne zaman bozulsam diyorlar resmen. Ne kadar çok özellik o kadar daha çok sorun demektir.

Avantajlarına gelecek olursak :

1 - Yerin tozunu alıyor.
Bitti :)

Burada ifade etmek istediğimiz mutlaka mopsuz süpürge alın demek değildir. Sadece akılı robot süpürge seçimi yaparken mop özelliğinin sizin kararınızı çok etkilemesine izin vermeyin demek istemekteyiz.


İlgili Konular :


+1 oy
tarafından
evde halı çok azsa neden olmasın ama her odada halı varsa çoğu evde olduğu gibi... aman uzak durun işkenceye dönüyor halıları kaldırmak bir müddet sonra

İlgili sorular

1 cevap
30, Mart Akıllı Robot Süpürgeler kategorisinde Sorularım Var tarafından soruldu
1 cevap
1 cevap
2 cevap
24, Mayıs Akıllı Robot Süpürgeler kategorisinde Canan tarafından soruldu
Bulabilirim.com

Sorularınızı konusunda uzman kadromuz ve diğer kullanıcılarımızla çok kısa sürede cevaplıyoruz.

12,459 soru

12,560 cevap...