Akıllı Robot Süpürgeler kategorisinde tarafından
Robot süpürgeler iyi temizliyor mu? Robot süpürgeler işe yarıyor mu?

1 cevap

+1 oy
tarafından
 
En İyi Cevap

Robot süpürgeler iyi temizliyor mu? Robot süpürgeler işe yarıyor mu?

Şahsi düşüncem robot süpürgeler evi kendi süpürmemize oranla çok daha iyi süpürmektedir. En başta biz süpürürken ister istemez bazı yerleri süpürmeden geçerken robot süpürgeler akıllı navigasyon özelliği sayesinde evimizde süpürülmedik nokta bırakmamaktadırlar. Bir diğer konu ise robot süpürgeler sayesinde istersek günce evi 5 kere dahi süpürtebilmekteyiz. Ancak kendimiz süpürmeye kalktığımızda günlük olarak bu sayı en fazla 1 olmaktadır. Son olarak robot süpürgeler koltuk altlarına dahi her seferinde girebilmekteyken bizler genellikle koltuk altlarını ağır temizlikte süpürmekteyiz. Yani kısacası insan yorulabilmekte, bazı noktalar insanın gözünden kaçabilmekteyken robot süpürgeler yorulmuyor ve hiçbir yeri süpürmeden görevini bitirmiyorlar. Aslında konu sadece süpürmekte değil. Robot süpürge işini yaparken kendinize ayırabildiğiniz zamanı da düşünmelisiniz.

image

Kısacası üstteki resimde gördüğünüz gibi biri mi yoksa alttaki resimde gördüğünüz gibi biri mi olmak istersiniz tamamen tercih meselesidir.

image

Hep söylediğim gibi akılı robot süpürgeler günümüzde lüks değil zorunlu bir ihtiyaçtır. Dolayısı ile robot süpürgeler iyi temizlemekte ve işe yaramaktadırlar. Robot süpürge almak mantıklımı? Kesinlikle mantıklı.


İlgili sorular

Bulabilirim.com

Sorularınızı konusunda uzman kadromuz ve diğer kullanıcılarımızla çok kısa sürede cevaplıyoruz.

12,834 soru

12,940 cevap...