Teknoloji ve Yaşam kategorisinde tarafından
huawei p smart 2019 uyumlu mikrofonlu bluetooth kulaklık pods kulaklık arıyorum. Ekonomik modelleri önerirseniz mutlu olurum.

1 cevap

0 oy
tarafından
 
En İyi Cevap

huawei p smart 2019 ekonomik bluetooth kulaklık : 

Ttec airbeat lite yorum : huawei p smart 2019 uyumlu ekonomik bluetooth kulaklık olarak önerim Ttec AirBeat Lite 2KM129S Gerçek Kablosuz TWS IPX4 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık olacaktır. Dikkat etmeniz gereken bu tür modellerde, model isminde bazen bir harf değişmektedir. O bir harf değişimi sizi rezilde edebilir, vezirde :) Bizim önerdiğimiz model TTEC 2KM129S modelidir. Öncelikle TTEC markası gerçekten ürünlerinin arkasında duran, tüketiciyi üzmeyen bir markadır. Ürünleri de genel itibari ile fiyat performans ürünüdür. Ekonomik bir Kulak İçi Bluetooth Kulaklık, pods kulaklık aramanız üzerine bu modeli önermekteyim.

image

ttec airbeat lite inceleme

ttec airbeat lite özellikleri :

AirBeat Lite, gerçek kablosuz müzik deneyiminin yanında aramaları kolayca cevaplamanızı sağlar. Güçlü ve berrak bir ses dinlemenizi sağlayan airbeat lite kablosuz kulaklık, 30 saate kadar pil ömrü ve inanılmaz hafif yapısı ile gün boyunca rahatça kullanabileceğiniz bir bluetooth kulaklıktır.

Tüm akıllı telefonlar ve mobil cihazlara uyumlu olan AirBeat Lite, ultra kompakt kutusu sayesinde istediğiniz her yerde kolayca taşınabilmektedir.

Yüksek Pil Ömrü ve Kolay Şarj

Tek şarj ile 4 saate varan pil performansıyla istediğiniz her yerde müzik zevkini sonuna kadar yakalayabileceğiniz AirBeat Lite, şarj kutusuyla 30 saate kadar ekstra uzun pil ömrü sunmaktadır.

image

Ayrıca Charge&Go teknolojisi sayesinde 15 dakikalık şarj ile 1 saatlik kullanım sağlamaktadır. Böylece ihtiyacınız olduğunda sizi yarı yolda bırakmaz.

image

Kablosuz ve Kaliteli Müzik Deneyimi

Gerçek kablosuz müzik deneyimi ve arama sırasında ses kaybı yaşatmayan teknolojisi ile AirBeat Lite benzer ürünlere göre avantaj sağlamaktadır.

Kolay ve Güvenli Kullanım

AirBeat Lite'un MonoSmart teknolojisi sayesinde her iki kulaklık ayrı ayrı kullanım imkanı sağlarken IPX4 sertifikalı tere ve suya dayanıklı bir tasarımıyla da her koşulda sizi yarı yolda bırakmayacaktır.


İlgili sorular

Bulabilirim.com

Sorularınızı konusunda uzman kadromuz ve diğer kullanıcılarımızla çok kısa sürede cevaplıyoruz.

12,459 soru

12,560 cevap...