Evdeki Sorunlara Pratik Çözümler kategorisinde tarafından
Philips airfryer karşılaştırma, philips airfryer 9650 vs 9867

1 cevap

0 oy
tarafından
 
En İyi Cevap

Philips Airfryer karşılaştırma / Philips Airfryer 9650 vs 9867

Philips Airfryer 9650 ve Philips Airfryer 9867 ürünleri arasındaki farkları kısaca anlatmaya çalışayım. Öncelikle Philips Airfryer 9650 ve Philips Airfryer 9867 ürünleri arasındaki en önemli fark Smart Sensing teknolojisidir. 

Smart sensing teknolojisi nedir?

Smart sensing teknolojisi diğer ismi ile akılı şef sensörler yardımı ile baget tavuk veya bütün tavuk, bütün balık, patates gibi gıdaları otomatik olarak pişiren teknolojidir. Smart sensing teknolojisi sayesinde örneğin tavuk pişirmek için tek yapmanız gereken Philips Airfryer'a tavuğunuzu koyup ağırlık seçimi yaparak başlatmaktır. Philips Airfryer tavuğunuz hazır olduğunda size bildirir. Akıllı sensörler sıcaklığı ve süreyi otomatik olarak ayarlar.

Smart sensing teknolojisi şart mıdır? Değildir. Kolaylık mıdır? Evet kolaylıktır. Ancak Philips Airfryer 9650 modeli ile Philips Airfryer 9867 modeli arasındaki inanılmaz fiyat farkında değeceğini düşünmüyorum. Birinde süreyi kurup arada bir kontrol ediyorsunuz diğerinde etmiyorsunuz. O da her yiyecekte değil. Baget tavuk veya bütün tavuk, bütün balık, patates gibi seçilmiş ürünlerde kullanılabiliyor. Çok param var diyorsanız Philips Airfryer 9867 modelini tercih edebilirsiniz. Aksi durumlarda hiç düşünmeden Philips Airfryer 9650 modelini satın alın.

image

image

Son olarak çok önemli görmediğim iki tane daha farkı bilginiz olması açısından anlatayım. İkinci fark cihazın görüntüsüdür. Airfryer 9650 gümüş rengiyken Airfryer 9867 daha kaliteli gözüken bronz renge sahip. Üçüncü ve son fark ise Airfryer 9867 modelinde program hafıza özelliği mevcutken Airfryer 9650 modelinde program hafıza özelliği bulunmamaktadır.

Philips airfryer hangi mağazalarda var?

Philips Airfryer'ı Trendyol, Amazon, Hepsiburada ve Gittigidiyor internet sitelerinden satın alabilirsiniz.

Konu hakkında herhangi bir sorunuz olması durumunda Bulabilirim.com üzerinden bizlere sorabilirsiniz.


İlgili sorular

Bulabilirim.com

Sorularınızı konusunda uzman kadromuz ve diğer kullanıcılarımızla çok kısa sürede cevaplıyoruz.

14,925 soru

15,083 cevap...