Akıllı Robot Süpürgeler kategorisinde tarafından
Merhaba irobot roomba j7 ve irobot roomba i7 arasında kararsız kaldım. irobot j7 irobot i7 karşılaştırması yapabilir misiniz? (İrobot j7 inceleme)

1 cevap

+1 oy
tarafından
 
En İyi Cevap

image

irobot j7 irobot i7 karşılaştırması / irobot j7 kullanıcı yorumları

Aslında irobot j7 ve irobot i7 arasında şahsi görüşüm fiyat dışında hiçbir fark yok. Ayrıca İrobot J7 nin hiç hak etmediği bir paraya satılıyor olmasını anlamadım. İrobot'un satış politikası ilk günden beri bu şekilde ancak J7 yi yeni ve teknolojik bir ürün gibi göstermek garibime gitti.

image

İrobot J7 yi İrobot i7 nin biraz modifiye edilmiş hali gibi düşünebilirsiniz. İrobot i7 de bulunan 1800 mAh batarya yerine irobot j7 de 2210 mAh batarya kullanılmış. İrobot i7+ ve irobot s9+ modellerinin aksine irobot j7 nin çöp istasyonu kompakt tasarımı sayesinde 2 kat daha uzun süre dayanabilmekte. Son olarak irobot i7 de 1800 Pa olan çekim gücü irobot j7 de 2200 PA ya çıkartılmış durumda.

Aradaki büyük fiyat farkını vererek irobot roomba j7 yi tercih etmenizin tek nedeni evin içerisine tuvaletini yapan bir hayvanınız olabilir. İrobot S9 ve İrobot i7 modelleri bu tuvaletin üzerinden geçerken irobot j7 modeli bunu fark ederek ortamın kirlenmesini önlüyor. Kısacası yeni ürün diye tanıtılan J7 modelinde ne S9 modelinde bulunan D tasarım mevcut, ne S9 modelinde olan alt tabanda tekerleklerin arkaya alınarak kauçuk alanın genişletilmesi mevcut ne de başka bir şey.

image

İrobot firması bildiğiniz tuvaletini evin ortasına yapan evcil hayvanları olan kişiler için yeni sloganı ile j7 modelini çıkartmış durumda. İrobotlar hakkında daha detaylı bilgi Bulabilirim.com Akıllı Robot Süpürgeler bölümünde bulabilirsiniz.İlgili sorular

1 cevap
1 cevap
1 cevap
1 cevap
17, Kasım, 2021 Akıllı Robot Süpürgeler kategorisinde yc tarafından soruldu
1 cevap
Bulabilirim.com

Sorularınızı konusunda uzman kadromuz ve diğer kullanıcılarımızla çok kısa sürede cevaplıyoruz.

16,572 soru

16,750 cevap...