Genel Sorularınız kategorisinde tarafından

Aile dizimi yaptıranların yorumları paylaşabilirler mi?

1 cevap

+1 oy
tarafından
 
En İyi Cevap

image

Aile dizimi yaptıranların yorumları

Aile Dizimi Nedir: Aile dizimi yöntemine göre herkes içine doğduğu ailenin köklerinden başlayarak günümüze gelene kadar yaşanan tüm olayların şekillendirmiş olduğu bir sistemde yaşamaktadır. Aile içerisinde gerçekleşen iyi ve kötü tüm olaylar aile fertlerinin DNA'sına kazınmakta ve nesilden nesile aktarılmaktadır. Yani bugün birey olarak yaşadığımız bütün kötü ve iyi olayalar, almış olduğumuz yanlış ve doğru tüm kararların temelinde köklerimiz vardır. Hayatımızda yaşadığımız tüm sorunların, travmaların da sebebi işte bu geçmişten gelen kronik hale gelmiş sorunlardır. Aile dizimi sayesinde bu geçmişten gelen sorunların düzeltildiği varsayılmaktadır.

Aile Dizimi Yaptıranların Yorumları: Aile dizimi ve benzerleri ile çok uzun yıllar uğraşan biri olarak size net bir şekilde ifade etmek isterim ki bu süreç sadece para tuzağından ibarettir. Aile dizimine gidenlerin veya gitmek isteyenlerin ortak noktası ne yazık ki çözemediği sorunlar ve mutsuzluktur. Ama bunların çözümü aile dizimi değildir. Ne yazık ki aile dizimi genellikle 1 veya 2 ücretli oyuncunun bulunduğu sizi kandırmaya yönelik bir tiyatro sahnesinin ötesine geçemiyor. Evet aile dizimi sonrasında kendisini mutlu hisseden bir çok insan mevcut. Ancak unutmayın ki bu insanlar genellikle mutlu olabilmek adına son çare olarak buraya gitmekte. Buradan da mutsuz çıkma ihtimallerini kendileri dahi kabul edememekte. Kendilerini mutlu olmaya şartlamış olarak aile dizimine gelmekte.

Size şunu açıkça dile getirmek isterim ki insanın en iyi doktoru kendisidir. Her yerde aradığı mutluluk ise içindedir. Çok sevdiğim bir söz vardır. Mutluluğu insanın içine saklayalım, insan her yere bakar da, kendi içine bakmak aklına gelmez. İşte aslında durum bu kadar basit. Şahsım adına küçük yaşta annesi tarafından terk edilmiş, babası tarafından yıllarca işkence görmüş, bu işkencelere dayanamayarak abisi intihar etmiş, ömrünün yarısı sokaklarda yokluk içinde geçmiş biri olarak bugünüme bakıp söyleyebilirim ki düşündüğünüzden daha güçlüsünüz. Umuyorum içinizdeki o gücü ve o mutluluğu en kısa zamanda bulursunuz. Aile dizimi hakkında her türlü sorunuzu bu başlık altından bizlere sorabilirsiniz. Son olarak aile dizimi konusu daha önce jet sosyete dizisinde de tiye almışlardır. İlgili bölümü aşağıda izleyebilirsiniz.

Bulabilirim.com Destek Ekibiİlgili sorular

Bulabilirim.com

Sorularınızı konusunda uzman kadromuz ve diğer kullanıcılarımızla çok kısa sürede cevaplıyoruz.

16,572 soru

16,750 cevap...