Hamilelik, Anne, Bebek Sağlığı Hakkında Sorularınız kategorisinde tarafından
Bebekler için diş macunu önerisi diyeceğim ancak benim çocuğum artık bebek değil :) katkısız diş macunu hatta katkısız doğal diş macunu öneriniz var mıdır? Özellikle bir markaya yoğunlaşmış durumdayım The Humble Co Natural Toothpaste diş macunu kullananlar var mıdır?

2 yaş çocuklar için diş macunu önerisi ve 4 yaş çocuklar için diş macunu önerisi bekliyorum.

1 cevap

+1 oy
tarafından
 
En İyi Cevap

Çocuğum için diş macunu önerisi

The Humble Co Natural Toothpaste hem içeriği hem tadı bakımından marka vermeden sorsaydınız da bizim önereceğimiz bir diş macunuydu.

image

The Humble Co Natural Toothpaste içindekiler:

Sorbıtol, aqua, hydrated silica, xylitol, xanthan gum, lauryl glucoside, glyceryl caprylate, pentylene glycol, aroma, sodium fluoride, magnolia officinalis bark extract, stevia rebaudiana extract, ci 77891

The Humble Co Natural Toothpaste kullanımı:

0 - 2 yaş diş macunu nasıl kullanılır: ilk süt dişinin çıktığı andan itibaren dişi veya dişlerini günde bir defa ve  gereksiz yutmayı engellemek için çok ince bir tabaka sürerek ebeveyn ile birlikte kullanılmalıdır.

2 - 6 yaş diş macunu nasıl kullanılır: Günde 2 defa 3 dakika süresince bezelye boyutundaki macunla ebeveyn ile birlikte kullanılmalıdır.

Çocuklarınızın dişleri çürümemesi için ve zekasının gelişmesi için abur cuburlardan uzak tutunuz. Bu tür besinleri tükettikleri sürece en iyi diş macununu seçseniz daha bir yere kadar diş sağlığını korumaya yardımcı olacaktır. Unutmayın çocuklarınızı nasıl alıştırırsanız onlarda öyle alışacaklardır.


Bulabilirim.com

Sorularınızı konusunda uzman kadromuz ve diğer kullanıcılarımızla çok kısa sürede cevaplıyoruz.

11,852 soru

11,945 cevap...