Teknoloji ve Yaşam kategorisinde tarafından
Merhabalar babamın kullanabilmesi amacıyla yaşlılar için kolay cep telefonu almak istiyorum. yaşlılar için hangi cep telefonunu önerirsiniz? Yaşlılar için büyük tuşlu cep telefonu modellerini, yaşlılar için büyük yazılı cep telefonu modellerini paylaşırsanız mutlu olurum. 

1 cevap

0 oy
tarafından
 
En İyi Cevap

image

Merhaba,

Yaşlılar için en iyi tuşlu cep telefonu önerisi olarak suya toza darbeye dayanıklı cep telefonu KVK güvenceli blackview bv1000 dür. Blackview bv1000 inceleme videomuzu (blackview bv1000 özellikleri, blackview bv1000 kullanıcı yorumları) aşağıda izleyebilirsiniz.Blackview BV1000 sahip olduğu 3000 mAh bataraya 25 Gün bekleme 30 saat konuşma süresi ile size şarj kelimesini unutturacak. Blackview BV1000 çok sağlamdır! Yaşlılar için özel cep telefonu Blackview BV1000 her türlü Darbeye, suya ve toza karşı dayanıklıdır. Yaşlılara özel cep telefonu Blackview BV1000 cep telefonunun yanında bulunan özel bir tuş sayesinde kolaylıkla açabileceğiniz fener 50 metreye kadar aydınlatma yapabilir. Blackview BV1000 kulaklık takılı olmadan (diğer telefon modellerinde radyonun aktif olabilmesi için telefona kulaklık takılı olması gerekmektedir.) FM radyo dinlemenizi sağlar.

tarafından
Rehber aktarımı nasıl oluyor ve nerden satın alabilirim
tarafından
Merhaba,
Şu an trendyolda ve n11 de satışta. Bu siteler üzerinden satın alabilirsiniz. Cep telefonu rehber aktarma için eski telefonunuzda rehber bölümünde ayarlara girerek rehberi sim karta aktar seçimini yapıyorsunuz. Daha sonra rehber sim kartınıza aktarıldığı için yeni telefonunuzu açtığınızda rehber hazır gelmekte.
tarafından
Merhaba, 2-9 arası tuşlara basılı tutarak (daha önce bu tuş rakamlarına rehberden atanmış kişileri) hızlı arama özelliği var mı acaba?
tarafından
Merhaba,
Evet bu özellik mevcuttur. Menüye girdikten sonra kişilere giriş yapın. Daha sonra seçenekler diyerek en altta bulunan Rehber Ayarları nı tıklayın. Burada hızlı aramaya giriş yaparak istediğiniz numaraya istediğiniz kişiyi atayabilirsiniz.
tarafından
Çok teşekkürler, bir de aı geçirmez özelliği nedeniyle ahizeden karşı tarafın sesi normalden az geliyor, duyma sorunu olan yaşlılara uygun değil diyorlar bazı yorumlarda. Sizce gelen ses nasıl, normal bir cep telefonundan daha mı düşük?
tarafından
Ahizeden sesin normalden az geldiğine katılmıyorum. 75 yaşında kulakları çok iyi duymayan yaşlı bir kişinin kullanımında denedik ve gayet rahat bir şekilde görüşme sağladık.  Bu videoyu çekmeden önce inanın bir çok modeli denedik ve en çok bu modelden memnun kaldılar. Sağlamlığı, şarj süresi, kullanım kolaylığı vb. faktörler açısından. Telefonun tek negatif yanı fiyatı olarak söyleyebilirim. O da da KVK garantisi nedeni ile bir derece normal kabul edilebilir.

İlgili sorular

1 cevap
8, Ağustos Teknoloji ve Yaşam kategorisinde Sorularım Var tarafından soruldu
1 cevap
24, Mayıs Teknoloji ve Yaşam kategorisinde Sorularım Var tarafından soruldu
1 cevap
9, Aralık, 2020 Teknoloji ve Yaşam kategorisinde SeCciL tarafından soruldu
Bulabilirim.com

Sorularınızı konusunda uzman kadromuz ve diğer kullanıcılarımızla çok kısa sürede cevaplıyoruz.

12,459 soru

12,560 cevap...