Diğer Sağlık Sorularınız kategorisinde tarafından
Selülitlerim çok ağrıyor ne yapmalıyım? Bir arkadaşım elektrik süpürgesiyle selülit giderme işlemi yapabileceğimi söyledi doğru mudur? Selülit tedavisinde denenmiş ürünler nelerdir bilgi verirseniz çok mutlu olurum.

1 cevap

0 oy
tarafından
 
En İyi Cevap

image

Selülit tedavisinde en etkili yöntem hangisi sorusu sorulduğunda yanıtlardan biride elektrik süpürgesi ile selülit tedavisi yöntemini olmaktadır. Ancak bu metod tek başına kullanılmamaktadır. Öncelikle bir adet at kılı fırçası temin edin. At kılı fırçası neye iyi gelir dediğinizi duyar gibiyiz. At kılı fırçası sırf selülite değil aynı zamanda ölü derilerden kurtulmanıza, pürüzsüz ve parlak bir cilde sahip olmanıza, kan akışınızın hızlanmasına, kıl dönmesi sorunlarınızın çözülmesine de yardımcı olacaktır.image

At kılı fırçamızın yanına selülit tedavisi için krem önerileri listemizin en üst sıralarında yer alan Krauterhof Anti-Cellulite Jel'i temin edelim. Krauterhof anti cellulite gel cream nasıl kullanılır? Akşamlar ihtiyaç duyulan bölgeye masaj yaparak iyice bölgenin kremi iyice yemesini sağlayın. Evde doğal selülit kremi yapımı tarifi isterseniz de susam yağı, zambak yağı ,keten yağı ,yasemin yağı, anason yağı ,ardıç yağı ,rezene yağı, portakal yağı ,buğday yağı ,nane yağı, susam yağı ,lavanta yağı ,limon yağı, biberiye yağı, jojoba yağlarını dilerseniz tek tek dilerseniz daha da etkili olması açısından karıştırdıktan sonra yine daha önce anlattığımız gibi masaj yaparak sorunlu bölgeye uygulayın. İşte elektrik süpürgesi bu aşamadan sonra devreye giriyor. Kremi masaj ile vücudunuza sürdükten yaklaşık 15 dakika sonra elektrik süpürgesini  en düşük emiş gücüne ayarlayarak sorun yaşadığınız bölgeye vakum yapın. Vakum işlemini yapıştır çek metodu ile 10 defayı geçmeyecek şekilde uygulayınız. Şimdiden geçmiş olsun.


İlgili sorular

Bulabilirim.com

Sorularınızı konusunda uzman kadromuz ve diğer kullanıcılarımızla çok kısa sürede cevaplıyoruz.

11,852 soru

11,945 cevap...