Teknoloji ve Yaşam kategorisinde tarafından
Kendime akıllı saat almak istiyorum ancak çok marka ve model var ve ben hangisini almalıyım karar veremiyorum. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Akıllı saat ne almalıyım, akıllı saat hangisini almalıyım?

1 cevap

0 oy
tarafından
 
En İyi Cevap

Merhaba,

Belirttiğiniz gibi sayısız marka, model akıllı saat arasında insanın kafası karışıyor. Daha önceki "akıllı saat alırken neye dikkat edilmeli" konumuzda seçim yaparken nelere dikkat etmeliyiz konusunu detaylı bir şekilde incelemiştik. Saat aslında bir zevk meselesi yani birini güzel gelen başkasına güzel gelmeyebilir. Ancak bir çok marka akıllı saat incelemesi yaptım Huawei markasının ürettikleri kadar kalitesini de görmediğimi açıkça dile getirebilirim. Örnek vermek gerekirse sayısız Samsung marka akıllı saat incelemesi yaptım her modelinde kronik sorun veya kullanıcıyı rahatsız edebilecek yetersiz bir özelikle karşılaştım. Bazı modelleri yılan gibi deri atarken bazı modelleri inanılmaz çabuk deforme oldu. Bir çok akıllı saat modeline baktığınız zaman şarjlarının 1 gün bilemediniz 2 gün gittiğini görebilirsiniz. Her akşam şarja takılması gereken bir akıllı saat dünyanın en iyi saati de olsa şahsi düşüncemdir tercih etmem. Düşünsenize Ferrari marka aracınız var ancak İzmir'den Çeşme'ye gidemiyorsunuz. Aracınız yolun yarısında bozuluyor.

image

Uzun lafın kısası bütçeniz yetiyor ise Huawei Watch GT 2 Pro'yu incelemenizi öneririm. Bütçeniz yetmez ise de Huawei Watch GT 2 Pro serisini inceleyebilirsiniz. Özellikle Huawei Watch GT 2 Classic modeli çok şık bir saattir.İlgili sorular

1 cevap
1 cevap
27, Nisan Akıllı Robot Süpürgeler kategorisinde Dry tarafından soruldu
2 cevap
24, Mayıs Akıllı Robot Süpürgeler kategorisinde Canan tarafından soruldu
1 cevap
Bulabilirim.com

Sorularınızı konusunda uzman kadromuz ve diğer kullanıcılarımızla çok kısa sürede cevaplıyoruz.

12,369 soru

12,468 cevap...