Hamilelik, Anne, Bebek Sağlığı Hakkında Sorularınız kategorisinde tarafından
Arı mama kullanan anneler size sorum olacak. Arı mama kaç aylık bebeklere verilir yani arı mama kaç aydan sonra verilir? Bir de arı mama kilo aldırır mı?

1 cevap

+1 oy
tarafından
 
En İyi Cevap

image

En başta ürünün üzerinde +5 ay +6 ay gibi ibareler ben göremedim. Normalde bildiğim kadarı ile yazması gerekiyor. Yani kimin için üretilmiş biz mi yiyeceğiz? En önemlisi kaç aydan itibaren tüketilebilir? Arı mama 2 aylık bebeklere verilir mi, arı mama 3 aylık bebeklere verilir mi belli değil. Dolayısı ile arı mama bebeklere ne zaman verilir sorusunun cevabını doğru bir şekilde kimse bilemez. Bu yönde verilen bilgilere de kesinlikle inanmayın. Hadi onu geçtim ürün içeriğinde ilave sofra şekeri mevcut. Hangimiz çocuğumuza kaşık içerisinde şeker yediririz ki? Hadi onu da geçtim, görmezden geldim diyelim içeriğinde palm yağı var. İçinizden bazılarının ben baktım içindekilerde palm yapı yazmıyor dediğini duyar gibiyim. Hurma yağı diye geçen yağ aslında palm yağıdır. Peki tüm bunlar yeterli geldi mi? Gelmediyse üründe bir de aroma verici bulunmaktadır.

İnsanlar sürekli arı mama kilo aldırır mı bebeklere, arı mama kilo aldırır mı yetişkinlere, arı mama bebeklerde kilo yapar mı, arı mama yetişkinlere kilo aldırırmı diye soru soruyor. Bebeğinize kilo aldırmanın yolu ağzına şeker, palm yağı tepiştirmekten geçmez diye düşünmekteyim. Tutun ki bu yolla kilo aldırdınız. Siz o alınan kilonun sağlıklı olacağını mı düşünüyorsunuz? Amaç sırf kilo almak ise sabah akşam çikolata tükettirelim. Arı mama faydaları sorusundan önce arı mama faydalımı, arı mama bebeklere faydalı mı, arı mama bebeklere zararlımı sorularını sormak daha doğru geliyor bana. Hele internette bazı yorumlara bakıyorum bebeğim çok seviyor yazan var. Okudukça inanamıyorum. Sizin bebeğiniz için mama seçimi yaparken kriteriniz bu mu?


Bulabilirim.com

Sorularınızı konusunda uzman kadromuz ve diğer kullanıcılarımızla çok kısa sürede cevaplıyoruz.

12,886 soru

12,992 cevap...