Hamilelik, Anne, Bebek Sağlığı Sorularınız kategorisinde tarafından
Çocuğa öksürük için ne iyi gelir? Çoçuk öksürüğü ne keser?

1 cevap

+1 oy
tarafından
 
En İyi Cevap

Çocuğa öksürük için ne iyi gelir? Çoçuk öksürüğü ne keser?

Muhtemelen çocuğun öksürüğü geçmiyor. Çoçuk öksürük şurupları isimleri saymayacağım çünkü ölsürük şurubu için doktorunuza veya eczacınıza danışmanız en doğrusu. Ancak konu hakkında en çok sorulan soruları da yanıtlamaya çalışacağım. Konu hakkında en çok öksüren çocuğa ventolin verilirmi sorusu sorulmaktadır. Zaten öksüren çocuğa ventolin verilir. Ancak ventolini nebulizatör cihazı ile vermeniz gerektiğini unutmayın. Nebulizatör cihazı hakkında daha detaylı bilgiyi Çocuklar İçin Nebulizatör Cihaz başlıklı konumuzdan inceleyebilirsiniz. Konu hakkında bir diğer soru da çocuğun öksürürken kusması normal mi sorusudur. Evet çocuğun öksürürken kusması son derece normal bir süreç olup çocuğunuzun rahatlamasını da sağlayacaktır. Son olarak çocuğun öksürüğünü ne keser sorunuza gelecek olursak. İlk başta söylediğim gibi doktorunuz ve eczacınızdan mutlaka destek alın.

image

Ayrıca grintuss şurup kullanıcı yorumları olarak size aktarmak isterim ki grintuss pediatrik öksürük şurubu gerçekten işe yarıyor ve çocuğunuzun öksürüğünü azaltıyor. Çocuğunuzun öksürüğü için grintuss şurup kullananlar yorumları da dikkate alınarak ifade etmek isterim ki grintuss şurup kesinlikle kullanabilirsiniz.

Grintuss pediatrik şurup ne işe yarar?

Grintuss pediatrik şurup kuru ve balgamlı öksürüğün azalmasına yardımcı olmak amacı ile kullanılır.

Grintuss şurup nasıl kullanılır?

İçerisinde çıkan ölçü kaşığı ile sabah 1 ölçek ve akşam 1 ölçek kullanabilirsiniz. Bilhassa yatmadan önce vermenizi tavsiye ederim.

Grintuss pediatrik öksürük şurubu içeriği

Bal, grindelya, sinir otu ve ölmez çiçek kökenli reçineler, polisakkaritler ve flavanoidlerin moleküler kompleksi (Poliserin), şeker kamışı şekeri, su, aromalar.


İlgili sorular

Bulabilirim.com

Sorularınızı konusunda uzman kadromuz ve diğer kullanıcılarımızla çok kısa sürede cevaplıyoruz.

16,572 soru

16,750 cevap...