Akıllı Robot Süpürgeler kategorisinde tarafından
ilife a10s akıllı robot süpürge kullanıcı yorumları hakkında bilgi verebilir misiniz? ilife a10s yorumlarınızı bekliyorum.

1 cevap

+1 oy
tarafından
 
En İyi Cevap

image

ilife a10s akıllı robot süpürge son dönem çıkan robot süpürgelerde olan her türlü özelliğe sahip. Zaten son dönem çıkan yeni modellerin hemen hemen hepsi birbirinin kopyası gibi. Robot süpürge teknolojisi sanıyorum bir süre daha böyle gidecek. Bu nedenle birbirinin aynı özellikleri tekrar tekrar paylaşmayacağım. Peki ilife a10s robot süpürgenin hiç mi farkı yok derseniz bir noktada diğer akıllı robot süpürgelerden ayrılmakta o da mop özelliği. Standart akıllı robot süpürgelerde yerler düz bir bez ile silinirken ilife a10s akıllı robot süpürgede titreşimli mop özelliği mevcut. Normal moplamaya göre çok daha iyi bir performans gösterdiği bir gerçek. Peki yeterli mi? Şahsi düşüncem hala yeterli değil. Robot süpürgeler ne zaman ki en az Ecovacs Deebot N9+ robot süpürge gibi yerleri siler o zaman kabulüm :) (Bakınız: Akıllı robot süpürge moplu mu, mopsuz mu alınmalı?) dolayısı ile ilife a10s robot süpürge diğer standart robot süpürgeler arasında yerini almış oldu. Alttaki videoda fikir olması açısından ufak bir tanıtım mevcut.

Eleştirilerimize gelecek olursak yurt dışında yapılan testlerde "Leaves debris behind" sonuçlar belirtilmiştir. Yani bu notu arkasında kırıntı bırakır, tek bir seferde temizlemez olarak kabul edebiliriz. Bir diğer konuda cihazın halı performansı ile alakalı. ilife a10s kullanıcı yorumlarını incelediğimizde cihazın halı performansı konusunda da hoşnutsuzluklar olduğunu gördük. Ayrıca a10s in engellerde zorlandığını söyleyebiliriz.Bulabilirim.com

Sorularınızı konusunda uzman kadromuz ve diğer kullanıcılarımızla çok kısa sürede cevaplıyoruz.

11,852 soru

11,945 cevap...