Akıllı Robot Süpürgeler kategorisinde tarafından
Sherman'ın satışa başladığı yeni akıllı robot süpürge 360 s10 kullanıcı yorumlarını 360 s10 robot süpürge kullananlar paylaşabilir mi? 360 s10 robot süpürge hakkında inceleme ve 360 s10 yorumlarınızı bekliyorum.

1 cevap

0 oy
tarafından
 
En İyi Cevap

image

360 s10 akıllı robot süpürge kullanıcı yorumları

Şarkıda söylüyor ya nereden başlasam, nasıl anlatsam diye. İşte şu an o duygular içerisindeyim. Uzun süredir ilk defa bir akıllı robot süpürge beni heyecanlandırdı. 360 markası lidar teknolojisinde yepyeni bir sayfa açtı. Sırf bunu yapmakla da kalmadı. Baştan aşağıya mükemmel bir akıllı robot süpürge üretmeyi başardı. Bugüne kadar hiçbir yazımda bir robot süpürgeyi bu kadar övmemiştim dimi :) Ancak övgüyü hak ediyorsa övmekte gerekmekte. Öncelikle kısa bir tanıtım videomuzu izleyelim sonrasında yorumlara devam ederiz.


360 s10 akıllı robot süpürgede fark ettiniz mi bilmiyorum. Üst taraftaki her şeye engel olan ve robot süpürgenin yüksekliğini direkt etkileyen lidar kulesi bulunmamakta. Lidar kulesi cihazın içerisine monte edilmiş durumda. Evet bu cihaz kamera navigasyonlu değil bildiğiniz lidar navigasyonlu. Dolayısı ile 360 s10 akıllı robot süpürgenin boyu sadece 8,5 cm! Evet inanılmaz bir boyut. Bu cihazın koltuk altı vb. girmediği yer kalmayacak. Aynı zamanda 3D lidar yani 3 boyutlu lidar navigasyon özelliği sayesinde evinizdeki eşyalara da kesinlikle çarpmıyor. Ayrıca bir akıllı robot süpürgede ne olması gerekiyorsa 360 s10 da fazlası ile var. 360 s10 da 3300 Pa emiş gücü ve 5000 mAh yüksek kapasiteli pil bulunmakta. 5000 mAh pili ile 3 saate yakın temizlik yaparken, 3300 Pa emiş gücü ile mükemmel bir temizliğe imza atıyor. 360 s10 robot süpürgede tek eleştirebileceğim yan mop özelliğinin titreşimsiz olmasıdır. Böyle bir cihaz üretip neden titreşimli mop özelliği eklenmez anlamak mümkün değil ne yazık ki. Ancak standart moplama için su tankı kapasitesi vb. özellikleri fazlası ile yeterli. Bir de üzerine 2 yıl sherman güvencesi eklenince bu robot süpürge kaçmaz diye düşünüyorum. Sherman markası diğer markaların çıkarmış olduğu uzatılmış garanti hizmetini de çıkartırsa sektörde gerçekten çok daha ileride olacaktır.

Bulabilirim.com

Sorularınızı konusunda uzman kadromuz ve diğer kullanıcılarımızla çok kısa sürede cevaplıyoruz.

11,569 soru

11,666 cevap...