Teknoloji ve Yaşam kategorisinde tarafından
ütü alırken nelere dikkat edilir? ütü alırken hangi özelliklere bakılmalı? ütü alırken tabanı nasıl olmalı?

1 cevap

+1 oy
tarafından
 
En İyi Cevap

ütü alırken nelere dikkat edilmeli, ütü alırken nelere dikkat etmeli?

Evlerimizin vazgeçilmezi ütü alırken hepimizin aklına ütü alırken nelere dikkat etmek gerekir, ütü alırken dikkat edilmesi gerekenler vb. sorular gelmektedir. Aslında ütü alırken sizin kontrolünüzün altında olan çok fazla seçenek yok. Biraz markaya güvenmek gerekiyor.

Hangi ütü tabanı daha iyidir? ütü tabanı nasıl olmalı?

Yukarıda bahsetmiş olduğum markaya güven konusunda en güzel örnek ütü tabanı olacaktır. Örneğin Tefal markası son serilerinde kendine özgü Durilium AirGlide Autoclean ismini verdiği ütü tabanını kullanırken Philips ise Azur serilerinde SteamGlide taban Azur Elite serilerin bazılarında ise daha üst segment ütü tabanı olan SteamGlide Plus taban veya SteamGlide Advanced taban kullanmaktadır.

image

Hangi ütüyü almalıyım? Hangi ütü markası daha iyi?

Şahsi düşüncem Philips markasının Azur serisi ile yakaladığı başarı Azur Elite serisi ile taçlandırılmış durumda.

image

Özellikle son çıkarmış olduğu Philips GC5037/80 ütü çamaşırlarınızı saniyeler içerisinde dümdüz yapıyor (Üst taraftaki resim). Ütü üzerinde sıcaklık ayarı kaldırılmış durumda. Çamaşırlarınızı otomatik olarak algılayarak uygun sıcaklık değerine kendini ayarlıyor. Aynı şekilde buhar seviyesini de otomatik olarak kendi ayarlayabiliyor. Ütü hakkında tek eleştirim biraz ağır olduğu. Bayanların bir hayli kol kası yapmasına neden olacak türden :) Dolayısı ile hangi ütüyü almalıyım, hangi ütüyü tavsiye edersiniz, hangi ütü tabanı daha iyidir sorularınız bir kenara bırakarak gönül rahatlığı ile Philips markasının GC5037/80 model ütüsünü alabilirsiniz. Philips'in GC5037/80 model ütüsünün reklamını aşağıda izleyebilirsiniz.İlgili sorular

1 cevap
29, Mayıs, 2021 Teknoloji ve Yaşam kategorisinde Sorularım Var tarafından soruldu
1 cevap
1 cevap
Bulabilirim.com

Sorularınızı konusunda uzman kadromuz ve diğer kullanıcılarımızla çok kısa sürede cevaplıyoruz.

13,899 soru

14,023 cevap...