Akıllı Robot Süpürgeler kategorisinde tarafından
Akıllı robot süpürge almak istiyorum. Lydsto R1  diye bir markaya denk geldim. İçindeki tozları kendi ünitesine boşaltıyor. Tavsiye eder misiniz? Kullananlar yorum yapabilir mi acaba?

Model : LYDSTO R1 Toz Toplama Üniteli Akıllı Robot Süpürge 

1 cevap

0 oy
tarafından
 
En İyi Cevap

image

Lydsto r1 teknik özellikleri nelerdir?

Lydsto r1 yüksekliği 10 Cm dir.

Lydsto r1 su haznesi 250 Ml dir.

Lydsto r1 toz haznesi 200 Ml dir.

Lydsto r1 pil kapasitesi 5200 amperdir.

Ayrıca 3 farklı harita kaydetme özelliğine sahiptir.


Ürünü genel olarak incelediğimizde, üründe son dönem orta ve orta üst segment süpürgelerde olan tüm özellikler eksiksiz mevcut. Hatta daha az ses çıkarması için ek önlem alınmış durumda. (Gerçi hep söylediğimiz gibi robot süpürgelerin çıkardığı ses seviyesi değerlendirme tablomuzda son sırada dahi değil.) Ülkemizde Lydsto r1'in satıcısı Ekay Online dır. Ekay online üzerinden aldığınız robot süpürgelerde ek garanti satın alabileceğinizi de unutmayın. Ekay online şu an ön sipariş kampanyası düzenlemiş ve satış fiyatı olarak 4.800 TL belirlemişler. Otonom boşaltmalı bir süpürge almak istiyorsanız tercih edilebilir. Ancak her zaman anlattığımız bir konuyu bir kere daha hatırlatmakta yarar görüyoruz. Otonom süpürgelerde sürekli olarak toz torbası satın almak zorunda kalmaktasınız. Dolayısı ile bu bir ek maliyettir. Ayrıca sonuç itibari ile ek bir ünite de gelmesi nedeniyle o ünitenin de bozulma ihtimali olabileceğini göz önünde bulundurmakta yarar var. Şu an ürün çok yeni ve fiziksel anlamda inceleme fırsatı henüz bulamadığımız için aktaracaklarımız bu kadar. İlerleyen zamanlarda edindiğimiz tecrübeleri buraya ekliyor olacağız. Ayrıca karşılaştırma yapabilmeniz için benzer bir ürün olan roidmi eve plus akıllı robot süpürgeyi de https://www.bulabilirim.com/682/roidmi-eve-plus-kullanici-yorumlari-ve-incelemesi linkinden inceleyebilirsiniz.

tarafından
Lydsto r1 in fırça haznesinin sıyırma kauçuğunda kronik sorun olduğu söylenmekte. Ekay online bu konuda yapılacak bir şey yok öyle kullanın açıklaması yapmış internetten okuduğuma göre. youtube da videoları mevcut.

Bulabilirim.com

Sorularınızı konusunda uzman kadromuz ve diğer kullanıcılarımızla çok kısa sürede cevaplıyoruz.

12,886 soru

12,992 cevap...