Akıllı Robot Süpürgeler kategorisinde tarafından
roidmi eve plus akıllı çöp istasyonlu robot vacuum & mop süpürge kullanıcı yorumları ve incelemesini paylaşır mısınız?

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

image


Ana üreticinin Huida olduğu orta seviye, otonom boşaltmalı akıllı robot süpürge. Benzer cihazlar irobot i7+, Viomi V9 ve daha bir çok marka altında çıktı ya da çıkacak. 

Fiyatına göre başarılı gözükmekle beraber uzun vade performansı hakkında doğal olarak bilgimiz yok.

Ancak cihazı alırken Diğer otonom cihazlarda yapmış olduğumuz hatırlatmayı yapmakta fayda var. Bu cihazda diğer tüm otonom boşaltmalı cihazlar gibi sürekli toz torbası satın almanızı zorunlu kılmaktadır. Roidmi eve plus şu anda hepsiburada güvencesi ile satılmaktadır. Ürün hakkında daha fazla detaylı bilgiye ulaştıkça burada paylaşmaya devam edeceğiz.


0 oy
tarafından

roidmi kutu içeriği :

5 tane toz torbası

10 tane tek kullanımlık mop

1 adet yedek hepa filtre

Roidmi mobil uygulaması :

Roidmi akıllı robot süpürgesinin kendine ait Türkçe uygulaması mevcut. Ancak oldukça başarısız bir dil desteği olduğu da gerçek. Uygulama oldukça başarılı. Ekosistemdeki mevcut olan diğer süpürgelerden çok arkada kalan bir yanı yok.

Roidmi toz torbası :

Toz torbasının dolum süresi hakkında tahminimiz 100 metrekare bir ev için süpürme sıklığı fazlaysa 1 ay kadardır. Ancak hatırlatmalıyız ki bu durum evin toz durumu, halı sayısı gibi değişkenlerle farklılık gösterecektir.

Firmayla yaptığımız görüşmelerde yedek parçaların (toz torbası vb.) en geç 15 Şubat 2021 tarihinde stoklara gireceği bilgisi yönündedir.

roidmi genel özellikleri nelerdir?

Öncelikle diğer robot süpürgelere oranla çok ses çıkartıyor. Ancak ses benim için robot süpürge seçiminde son madde dahi değil. Ses çıkartsın ama bozulmasın ve işini iyi yapsın önemli olan bunlar diye düşünmekteyim. Cihazda aynı zamanda halı algılama mevcut. Halı üzerine çıktığında çekim gücünü otomatik arttırabiliyor. Ancak bu özellikte sanıyoruz yazılım kaynaklı şu an için genel bir memnuniyetsizlik söz konusu. Bazı cihazların halı üzerine çıktıktan çok sonra çekim gücü arttırdığı yönünde dönüşler bulunmakta. Bir diğer eleştiride yan iki fırçanın çabuk deforme olduğu konusunda. Benzer yeni çıkan bir üründe Lydsto R1 dir. Lydsto R1 incelememiz için https://www.bulabilirim.com/981/lydsto-r1-akilli-robot-supurge-kullanici-yorumlari linkini inceleyebilirsiniz.

0 oy
tarafından

Roidmi almak yerine gider Beko akıllı robot süpürge alırım. Olmadı irobot alırım taş gibi cihazlar hepsi. Bu kadar pahalı bir cihaz alırken macera aramayı anlamıyorum. https://www.bulabilirim.com/82/yeni-cikan-akilli-robot-supurge-modellerinde-yenilikler-nelerdir linkindeki son çıkan robot süpürgeler sayfasında samsungun akıllı robot süpürgesinin Samsung jetbot çıktığı haberi vardı. Bu cihazda harika. Bu kadar dünya devi, bu kadar harika cihazları varken gider onları alır arkama yaslanır rahatıma bakarım. Ancak tabi ki herkesin kendi tercihi.


Bulabilirim.com

Sorularınızı konusunda uzman kadromuz ve diğer kullanıcılarımızla çok kısa sürede cevaplıyoruz.

12,834 soru

12,940 cevap...